Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Після візиту Обами стався теракт

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Після візиту Обами стався теракт

Три вибухи прогриміли в столиці Афганістану Кабулі 2 травня, звідки дещо раніше виїхав президент США. Щонайменше семеро осіб стало жертвами теракту, вчиненого смертником у житловому комплексі для іноземців на Джалалабадському шосе в Кабулі. Суїцид бойовика-детонатора став одним із низки нападів, зокрема одного потужного вибуху, перестрілки й кидання ґранат. Прес-секретар місії НАТО в Афганістані заявив, що всіх нападників убито урядовими військами.

Напередодні цих інцидентів Барак Обама якраз залишив Афгані­стан, де він і його афганський колеґа Хамід Карзай підписали угоду про стратеґічне партнерство між країнами. Документ стосується відносин між країнами після виведення американських військ з Афганістану 2014 року. Крім того, Барак Обама виступив перед американськими військами на авіабазі в Баграмі. Адміністрація Білого дому раніше не оголошувала про підготовку візиту, що збігся з першою річницею вбивства американським спецназом лідера «Аль-Каїди» Осами бін Ладена.

Нагадаємо, 1 травня в пакистанському місті Кветті в провінції Белуджистан відбувся тер­акт, унаслідок якого загинуло п’ятеро людей, десятеро — отримали поранення.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply