Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Не став президентом — оселився біля уряду

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Не став президентом — оселився біля уряду

Уродженець Сьєрра-Леоне Джон Оноже, який нещодавно отримав молдовське громадянство, почав акцію протесту біля будівлі уряду Молдови з вимогою надати йому житло. Уродженець африканської країни, який уважає себе румуном, поставив ліжко перед урядовою спорудою, накрився банером Ліберально-демократичної партії (її голова — прем’єр-міністр Влад Філат) і погрожує жити там доти, доки держава не надасть йому квартири.

Пан Оноже заявив, що має на це право, тому що «намагався балотуватися на посаду президента Молдови, постраждав від комуністичного режиму й бере участь в акціях протесту проти комуністів». Колишній африканець уважає, що протягом 13 років перебування в Молдові завжди був зразковим квартиронаймачем. Незважаючи на те, що в нього є бізнес у сфері продажу газет, п. Оноже скаржиться, що йому бракує грошей для придбання помешкання. «Мені набридло орендувати житло. До того ж, після моїх недавніх протестів проти Партії комуністів ніхто не бажає приймати мене на квартиру. Влада Молдови повинна надати мені житло, оскільки я не можу завести сім’ї, допоки мені ніде жити», — наголосив він.

53-річний Оноже народився в Сьєрра-Леоне й еміґрував до Молдови 13 років тому, після того як у його країні вибухнула громадянська війна. 2011 року він отримав молдовське громадянство, уступив до Націонал-ліберальної партії й навіть намагався висунути себе кандидатом у президенти Республіки Молдова. Джон Оноже — затятий прихильник об’єднання Молдови з Румунією, противник Партії комуністів і Росії. Він став відомим після того, як протестував біля будівлі МЗС Молдови під час офіційного візиту в Кишинів Сергія Лаврова, російського міністра закордонних справ.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply