Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

На столицю Пакистану впав Boeing

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

На столицю Пакистану впав Boeing

Цивільний літак зазнав аварії поблизу столиці Пакистану Ісламабада, неподалік міжнародного летовища. Авіакатастрофа сталася за поганих погодних умов. Інформація щодо неї спочатку суттєво різнилася. За одними даними, це був Boeing, на борту якого перебувало 127 людей. За іншими — невеликий комерційний лайнер або навіть гвинтокрил. Згодом було зроблене уточнення: перед посадкою розбився Boeing-737 пакистанської авіакомпанії Bhoja Airline, який здійснював рейс за маршрутом із Карачі в Ісламабад.

Літак отримав дозвіл на приземлення, проте втратив зв’язок із диспетчерами. Лайнер упав не в самому Ісламабаді, а поблизу — у місті Равалпінді, яке колись було столицею Пакистану. Із посиланням на очевидців ЗМІ повідомляють, що Boeing звалився просто на житловий район. Багато будинків біля місця аварії було охоплено полум’ям. Жертвами аварії пасажирського лайнера поблизу військово-повітряної бази Чаклала стали 127 людей.

«Групи рятувальників негайно прибули на місце аварії, приблизно за 10 км від столичного летовища, і підтвердили загибель 118 пасажирів і дев’ятьох членів екіпажу», — заявило джерело в поліції.

Між тим, Ахмед Мухтар, міністр оборони Пакистану, повідомив, що літак загорівся ще в повітрі й потім упав за кілька кілометрів від летовища. А Сайфур Рехман, представник рятувальної служби, зі свого боку, зазначив, що займання на борту літака сталося після зіткнення зі землею. «Після краху почалася пожежа. Уламки фюзеляжу горять, лайнер повністю зруйновано», — уточнив він.

І все ж у пасажирського літака ще в повітрі вибухнули паливні баки, зробило висновок Управління цивільної авіації Пакистану. Як сказано в його звіті, незадовго до вибуху літак, що заходив на посадку, несподівано втратив висоту, знизившись до 70 м. Після цього пілот повідомив диспетчерам про виникнення надзвичайної ситуації на борту, розповівши, що літак утратив керування й у нього горять паливні баки. Коли Boeing знизився до висоти близько 50 м над землею, баки вибухнули.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply