Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

На Філіппінах — новий землетрус

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

На Філіппінах — новий землетрус

Новий підземний поштовх магнітудою 5,5 бала відчули вранці 17 жовтня жителі центральної частини Філіппін, двома днями раніше постраждалої від найпотужнішого в цьому реґіоні за 23 останніх роки землетрусу магнітудою 7,2 бала. Досі максимальна магнітуда переважної більшості афтершоків, які все ще тривають (сейсмологи зареєстрували вже понад 1,2 тис.), не перевищувала 4,8 бала. Винятком стало лише два поштовхи магнітудою 5,1 бала. 

Епіцентр нового землетрусу перебував за 18 км на північний захід від міста Тагбіларана на найбільш постраждалому від стихійного лиха острові Бохоль, а його вогнище залягало на глибині лише 1 км.
Тим часом, кількість жертв найпотужнішого землетрусу сягнула 156 осіб. Ще 22 людини досі вважаються зниклими безвісти, 374 – зазнали поранень. Лише трьох чоловік удалося витягти з-під руїн живими на цей момент, оскільки пошуково-рятувальні команди не змогли вчасно дістатися всіх районів найбільш постраждалого від потужного землетрусу острова Бохоль.
На Філіппінах, у провінції Цебу, очевидцю вдалося зняти на мобільний телефон, як від сильних поштовхів на голови перехожим падає дзвіниця. А потім, наче від вибуху, уся церква перетворюється на купу каміння. Ця, збудована ще п’ять сторіч тому, базиліка була найстарішою в країні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply