Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

КНДР примусово відправляє громадян на заробітки

Автор:

|

Листопад 05, 2015

|

Рубрика:

КНДР примусово відправляє громадян на заробітки
Кім Чен Ун, лідер КНДР

Кім Чен Ун, лідер КНДР

Влада Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) примусово відправляє своїх жителів за кордон, зокрема до Росії. Про це заявив Марзукі Дарусман, спеціальний доповідач Організації Об’єднаних Націй (ООН) із дотримання прав людини в Північній Кореї. Згідно з доповіддю, КНДР відправила 50 тис. людей на заробітки до Китаю та РФ. Робітників також доставляють у Ніґерію, Алжир, а також деякі європейські країни (зокрема, в Польщу). У цих країнах північнокорейські громадяни зайняті у видобувній галузі, текстильній промисловості, на лісозаготівлях і будівництві.
За даними п. Дарусмана, робітники з КНДР отримують по 120-150 USD на місяць. Решту грошей працедавці платять північнокорейській владі. Доповідач ООН розповів, що новітніх рабів змушують працювати по 20 годин на день і дають тільки один-два вихідні на місяць. У разі якщо вони не виконують місячні норми, то зовсім не отримують зарплати.
За даними Марзукі Дарусмана, робітники не отримують необхідного харчування, їхня безпека не дотримана. Вони перебувають під постійним наглядом північнокорейських спецслужб. Відправка робітників за кордон дає владі КНДР можливість обходити міжнародні санкції, через які вони позбавлені доступу до іноземної валюти. Підневільна працю північнокорейських робітників приносить КНДР до 2,3 млрд USD на рік.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply