Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Іран готує гакерські атаки

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Іран готує гакерські атаки

Експерти з безпеки застерегли Конґрес США, що Іран вербує армію гакерів, повідомляє The Washington Times. Їхньою мішенню стане система електропостачання та водопостачання, а також інші об’єкти інфраструктури Сполучених Штатів Америки в ході майбутнього збройного конфлікту, переказує думку фахівців кореспондент Шон Вотермен, посилаючись на попередній текст їхніх доповідей, що потрапив у розпорядженні видання.

«Елементи КВІР відкрито намагаються залучити гакерів до складу кіберармії», що керується релігійними мотивами, стверджує Френк Дж. Сіллуффо, директор Homeland Security Policy Institute при Університеті Джорджа Вашинґтона. За його даними, члени воєнізованої організації «Басидж» уже «отримують гроші за роботу в кіберпросторі в інтересах режиму». «За три останніх роки іранський режим вклав великі кошти як в оборонний, так і в наступальний потенціал у кіберпросторі», — сказано в доповіді Ілена Бермена, віце-президента American Foreign Policy Council.

Наскільки високим є рівень іранських гакерів? Оцінки різняться. Але п. Сіллуффо підкреслює: зараз в Інтернеті існує «справжній базар кібер­озброєнь», «було би тільки бажання й гроші». Френк Сіллуффо стверджує: ліванська «Хезболла» також почала вербувати кваліфікованих гакерів. Якщо Іран почне здійснювати гакерські атаки чужими руками, довести його причетність буде дуже важко, пояснює газета. «У разі конфлікту в Перській затоці» удари, спрямовані, наприклад, на Twitter, «можуть стати для Ірану каналом психологічної війни з широкими масами американців», запевняє п. Сіллуффо.

Ілен Бермен заявляє: в адміністрації США ніхто не переймається «загрозою кібервійни з боку Ірану у всеосяжному плані». «Інакше кажучи, уряд США наразі навіть не починав готуватися до кібервійни з Іраном», — підсумовує експерт.

 Washington Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply