Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Екіпаж літака, що впав у Бангладеш, складався з українців

Автор:

|

Березень 09, 2016

|

Рубрика:

Екіпаж літака, що впав у Бангладеш, складався з українців

main

Серед членів екіпажу вантажного літака АН-26, який зазнав аварії у Бангладеш, всі – громадяни України. Вже вдалось знайти трьох, з них двоє загиблих. Третій помер у лікарні. Про це недавно повідомив департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

“Згідно з інформацією, що надана посольством України в Індії, 9 березня у Бангладеш зазнав аварії вантажний літак АН-26, він впав у море біля міста Кокс-Базар. На борту літака у цей момент перебувало чотири члени екіпажу, всі четверо – громадяни України. Поки що місцеві рятувальники знайшли лише трьох членів екіпажу повітряного судна, з яких двоє загиблих, а один знаходився в дуже важкому стані. Його забрали у місцеву лікарню, де він помер”, – зазначається у повідомленні департаменту. Ще одного члена екіпажу досі шукають.

Посольство України в Індії слідкує за здійсненням заходів по пошуку четвертого українця, а також контролює процес розслідування правоохоронними органами Бангладеш причин та обставин авіакатастрофи, підкреслюють в департаменті консульської служби МЗС.

Як повідомили у міжнародній акціонерній авіакомпанії “Урга”, цей літак дійсно належить нам, знаходиться у сухому лізингу, а його екіпаж – український”.

Авіакомпанія “Урга” була заснована у 1993 році, а вже з грудня 1994 року вона включена у список офіційних перевізників Організації Об’єднаних Націй і забезпечує високого рівня послуги авіаперевезень пасажирів, багажу, а також вантажів у місіях ООН.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply