Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Банґкок повністю затоплено

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Банґкок повністю затоплено

Виїхати зі столиці Таїланду можна лише в південно-східному та південно-західному напрямках — інші дороги затоплені. Катастрофічна повінь у країні призвела до виникнення паніки серед місцевого населення. Через «велику воду» затоплено 28 із 76 провінцій королівства, під водою опинилася столиця країни Банґкок.

Напередодні влада оголосила термінову евакуацію населення з Банґкока. Мешканці залишили місто. Усі дороги, що ведуть зі столиці на північ, північний захід і північний схід, опинилися під водою, і рух там припинено.

У столиці Таїланду затоплено всі дільниці мегаполіса. У китайському кварталі рівень води сягав позначки 1 м. Аеропорт, вокзали, транспортні вузли — усе під водою. Із країни майже неможливо вилетіти, останні авіаквитки перепродують за шаленими цінами, паніка виливається в бійки. В аеропортах розбито термінові наметові містечка, де пасажири можуть переночувати, проте місця всім не вистачає.

У передмістях Банґкока відчувається гострий брак питної води та продуктів харчування. Кількість жертв найгіршої за п’ять десятиліть повені в Таїланді вже наближається до 400 осіб. Статистика не встигає за повідомленнями про загиблих.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply