Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Афганістан попросив у Росії зброю

Автор:

|

Листопад 05, 2015

|

Рубрика:

Афганістан попросив у Росії зброю
Ашраф Гані

Ашраф Гані

Ашраф Гані, президент Афганістану, попросив РФ надати його країні озброєння, в т. ч. артилерію, стрілецьку зброю та гвинтокрили вогневої підтримки Мі-35. Влада Афганістану вирішила звернутися з таким проханням через те, що США та їхні союзники з міжнародної коаліції значно скоротили свою військову присутність там і урізали фінансову допомогу.
Олександр Мантицький, посол РФ у Кабулі, вже заявив, що Росія надасть допомогу Афганістану, але зазначив, що відправка російських військових до цієї країни виключена. «Ми будемо надавати певну допомогу, але це не означає, що на афганській землі будуть російські солдати. Чому ми повинні брати на себе проблему, яка не була вирішена американцями та країнами-членами НАТО?», — запитав він.
У середині жовтня ц. р. Путін заявляв, що ситуація з терористами в Афганістані — «близька до критичної». Сусіди Афганістану — Туркменістан, Узбекистан і Таджикистан — нещодавно прислали підкріплення на свої південні кордони у відповідь на важкі бої в прикордонних афганських провінціях. РФ спрямувала в Таджикистан додаткову військову техніку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply