Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Антитерор ООН очолив росіянин

Автор:

|

Липень 02, 2017

|

Рубрика:

Антитерор ООН очолив росіянин

Організація Об’єднаних Націй оголосила про призначення керівником антитерористичного напрямку російського дипломата Володимира Воронкова. Нова посада на високому рівні була створена Антоніо Гутеррішем, генеральним секретарем ООН, для зміцнення антитерористичних зусиль, які були розпорошені серед кількох агенцій і департаментів ООН. «Вірю, що у нас є проблема координації діяльності 38 організацій, які в рамках ООН ведуть боротьбу з тероризмом, тому має сенс мати спеціальний офіс із відповідальною особою», — заявив п. Гутерріш.
Володимир Воронков працює представником РФ у міжнародних організаціях ООН у Відні з 2011 року. Він також є членом Ради керуючих глобального ядерного спостерігача ООН, Міжнародної агенції з атомної енергії.
Росіянин матиме посаду заступник генерального секретаря ООН. Очікується, що він «забезпечить стратегічне керівництво зусиллями Організації Об’єднаних Націй у боротьбі з тероризмом, участі в процесі прийняття рішень ООН і забезпечення того, щоб різноманітні витоки та вплив тероризму відображались в роботі Організації Об’єднаних Націй», — заявив Фархан Хак, прес-секретар ООН.
Володимир Воронков народився 1953 року, працював заступником російським посла в Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) в період з 2005-го по 2008 рік. Він також працював у посольстві РФ у Польщі та був директором департаменту європейської співпраці при МЗС РФ в Москві, де розпочав свою кар’єру 1989-го. Випускник Московського державного університету вільно володіє англійською та польською мовами.
Як писав «Міст», 16 січня ц. р. Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму та дискримінації впродовж її незаконною аґресії проти України. Тому таке призначення росіянина Володимира Воронкова виглядає більш ніж дивним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply