Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Загинув син Каддафі

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Загинув син Каддафі

Син Муаммара Каддафі Хаміс загинув під час боїв у лівійському місті Бені-Валід. Із таким твердженням виступив у першу річницю жорстокого вбивства лідера лівійської Джамахірії Мухаммед Юсеф аль-Магреф, голова Загального національного конґресу Лівії.

За його даними, Хаміса було вбито 20 жовтня в Бені-Валіді, його тіло вже перевезли в лівійське місто Місурату. За іншою інформацією, поширеною телеканалом «Аль-Арабія» з посиланням на польового командира, Хаміс помер у Місураті, куди був перевезений важко пораненим із Бені-Валіда. Там його нібито 20 жовтня заарештували бійці озброєного загону.
Бені-Валід тривалий час залишався одним з останніх анклавів колишньої влади Лівії, його захисники запекло чинили опір підтримуваним НАТО повстанцям аж до жорстокої розправи над колишнім лівійським лідером 20 жовтня 2011 року. Це стотисячне місто вважається «столицею» племені варфалла, яке зберегло вірність поваленому режиму. Зазначимо, що 20 жовтня виповнився рік із дня загибелі полковника Муаммара Каддафі. Він помер насильницькою смертю в лівійському місті Сирті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply