Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Уряд Уруґваю вирощуватиме марихуану

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Уряд Уруґваю вирощуватиме марихуану

Уруґвайський уряд має намір зайнятися вирощуванням марихуани. За оцінками влади, на рік на потреби тримільйонного населення країни буде потрібно близько 27 т марихуани. Під плантації передбачається виділити близько 100 га землі. Наразі не відомо: будуть займатися цією справою держслужбовці чи ж виробництво доручать приватним компаніям.

Приступити до реалізації планів із вирощування марихуани уряд зможе після того, як Конґрес країни схвалить законопроект про леґалізацію каннабіноїдів. Раніше в Уруґваї вже був прийнятий закон, який дозволяє вживання легких наркотиків, проте їх продаж досі заборонено.

Леґалізувавши продаж марихуани, уряд Уруґваю сподівається знизити рівень злочинності. На думку керівництва країни, «чорний» ринок становить для населення країни більшу небезпеку, ніж легкі наркотики. Якщо новий законопроект удасться провести через Конґрес, посадки марихуани на нових плантаціях почнуться у вересні 2012 року. Через півроку уряд сподівається отримати перший урожай.

Реалізовуватися марихуана буде через приватні компанії під суворим урядовим наглядом. Від національної мережі спеціалізованих торгових точок було вирішено відмовитися. Придбати марихуану зможуть тільки зареєстровані курці. В одні руки будуть відпускати не більше за 30 г речовини на місяць. Іноземцям марихуани не продаватимуть.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply