Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Міжплемінне протистояння

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Міжплемінне протистояння

Понад 70 людей стало жертвами збройних міжплемінних сутичок у місті Сабха на півдні Лівії, ще близько півтори сотні отримало поранення. Про це заявив представник Національної перехідної ради Лівії. Наразі інтенсивність протистояння, що триває останнім часом між представниками темношкірого племені тубу й арабськими племенами в Сабха, значно знизилася, проте окремі сутички ще трапляються.

Причиною початку сутичок стало вбивство членом племені тубу представника одного з арабських племен. Для надання допомоги у вирішенні конфлікту в Сабха вирушили старійшини племен і частини урядової армії. Між тим, представники тубу раніше заявляли, що Національна перехідна рада взяла бік арабських племен, і звинуватили владу у використанні танків проти темношкірої громади.

Після повалення режиму Муаммара Каддафі в жовтні 2011 року повідомлення про збройні інциденти між представниками різних племен, що населяють Лівію, з’являються досить реґулярно. Одна з найбільших сутичок сталася в лютому 2012-го в місті Куфрі й призвела до загибелі більш як 100 осіб.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply