Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Зростання електронної комерції сповільнюється

Автор:

|

Червень 25, 2021

|

Рубрика:

Зростання електронної комерції сповільнюється

Газета The Wall Street Journal повідомила, що зростання електронної комерції сповільнюється. Пишуть, що про це свідчать дані двох ритейлерів — Walmart і Home Depot. Якщо у четвертому кварталі 2020 року їхні онлайн-продажі зросли на 70-80 % (порівняно з минулим роком), то за перший квартал 2021-го — лише на 27-37 % (порівняно з першим кварталом 2020 року). Видання зазначає, що ці компанії переживуть падіння e-commerce, а ось онлайн-гравцям доведеться задуматися.
По факту, аналітики мають рацію — темпи справді сповільнилися. Але погляньте на показники. Зростання продажів наприкінці минулого року на 80 % — це не просто аномальна ситуація, а справжня революція, про яку писали всі. І було б дуже наївно припускати, що ці показники будуть триматися на тому ж рівні, коли кількість вакцинованих людей зростає, а обмежень стає дедалі менше. Так зростання на 30 % — це все ще перемога віртуальної торгівлі, таких темпів не було майже ніколи.
Тому я не дуже поділяю скептицизм експертів. Темпи реально падатимуть, бо люди нарешті вийдуть із домівок. Але це не означатиме крах електронної комерції. За ці півтора року велика кількість людей ознайомилася та звикла до онлайн-шопінгу. Тому я впевнений, що майбутнє буде саме за e-commerce. Особливо, коли бачу стелажі наших складів за кордоном, наповнені такою великою кількістю покупок в Інтернеті наших клієнтів, наприклад, як на цьому фото від колег із Meest-America, Inc.
Раніше «Міст» розповідав, шо буде з електронною комерцією та логістикою в Україні та світі.

Ростислав Кісіль

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply