Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Знов Бандери голос чути в лісі

Автор:

|

Квітень 17, 2022

|

Рубрика:

Знов Бандери голос чути в лісі

У часи СРСР на західній Україні існував такий варіант популярної пісні:
Знов Бандери голос чути в лісі,
Кулемет заховано у стрісі, —
Комуніст іде селом, співає, —

Гримнув постріл, і його немає!

Холєра ясная, зараза красная, —
Нехай багряна кров тебе заллє!
А ми бандерівці, ми хлопці дружнії,
Ми України вірнії сини!

А тепер і Київщина перетворилася на повноцінне Дике Поле. В одному лише невеличкому лісі під селом, за яке вели бої Збройні сили, Національна гвардія, територіальна оборона, поліція, кілька славетних добровольчих батальйонів, Головне управління розвідки, Служба безпеки України, бігали ще й якісь загадкові люди в камуфляжі зі зброєю.
Всі вони невпинно переміщувалися, вступали в бій та виходили з нього, когось привозили, когось відвозили, й усі періодично намагалися підстрелити якнайбільше ворогів. Ні зв’язку, ні єдиного командування серед них не було, на й ніхто ними особливо не командував, хіба якісь домовленості про спільні дії.
Відтак орки в істериці систематично обстрілювали ліс — партизани розбігалися, а потім збігаються знову в нових конфігураціях. При спробах ординців зайти в село, їх знищували, а потім хтось бігав під вогнем і збирав трофеї, вимазуючись у крові. Хтось підпирав ворожі шоломи, хтось фотографував трупи, хтось писав бойові реляції.
На три російські бронетранспортери звідкілясь виїхав танк, роздовбав їх і поїхав кудись. Ошелешену піхоту пошаткували, як капусту, з трьох боків невстановлені особи. Чий це був танк, звідки він узявся і куди подівся, не зміг відповісти ніхто. Єдина ідея, яка, немов наріжний камінь, об’єднувала всіх, — убивати.
Це Козаччина. Це той самий вітер із Холодного Яру, в якого відсутній центр координації та постачання — звідки всі ці люди взялися, де вони озброювалися і куди дівалися, не знали навіть вони самі. В жодній військовій академії світу не вчили, як протистояти такому.
А путіністи кажуть, що вони «добровільно» війська відводять згідно з «домовленостями». Насправді ж просто деякі орки побували в пеклі на землі, а декого вже чорти на пательнях смажать. Нові охочі є?
Як повідомляв «Міст», священники заспівали «Батько наш Бандера».

About Author

Meest-Online