Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Злодій кричить «ловіть злодія»

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Злодій кричить «ловіть злодія»

Крим

Цього разу вже впіймали самого злодія, який це кричав. Світ вчиться (хоч повільно), що кремлівська пропаґанда й її головний пропаґандист люблять заводити людей в оману, щоб впроваджувати свою брудну імперську політику. У світі ще не забули, як Кремль звинувачував «чеченських терористів», аби розпочати першу чеченську війну, за допомогою якої Путін став президентом Російської Федерації (РФ).
Ще свіжої пам’яті і події навколо боїв за Дебальцево, коли Путін у Мінську вимагав два дні на «припинення боїв», що дозволило йому залучити реґулярні російські війська проти українських добровольців і новосформованої української армії. Врешті, участь РФ у війні в Сирії також супроводжувалася брехнею про походження «ісконно російських християн», коріння яких у Кремлі знайшли саме в цій країні.
Цікаво, яких терористів би вигадав Путін, коли б у Чечні знову захотіли стати незалежною країною? Офіційно у світі Крим вважається українською територією, яку тимчасово, незаконно окупувала РФ. Якого ж нахабства треба набратися, щоб звинуватити країну-власника у тероризмі проти окупанта! За всіма міжнародними правилами та нормами боротьба проти окупанта вважається визвольною, а не терористичною.
Отже, якщо б навіть відбулася спроба «відбити» від окупанта свою, міжнародно визнану (і самим окупантом ґарантовану) територію, то це не можна називати «терроризмом».
У світі дуже швидко збагнули, що саме переслідує РФ своєю вигадкою, тому негайно з’явилася реакція США, Норвеґії, НАТО й інших: не слід спихати проблему з хворої голови на здорову. Послідували заяви про те, що не можна забувати, що Крим був, є і залишиться українською територією.
Окупант Криму та частини східної України швидко зорієнтувався, що «звинувачення» самим терористом у тероризмі невинного може «провалитися», тому вже мав заготовлені «зізнання» і побитого «терориста». Саме швидкість, із якою росіяни показали «зізнання терориста» Панова нагадала методи установи КҐБ, вихованцем якої є сам президент РФ.
Хто хоч трохи знайомий з історією боротьби комуністичного режиму СРСР із «ненадійними» й опозиціонерами, той знає, як із них «добували» зізнання. Тим, хто про це «забув», чи не знає, раджу прочитати статтю Сергія Грабовського «Траґіфарс від Люб’янки» (газета «День» за 12.8.16). Автор звертає увагу на те, що «завжди, коли Кремлю та Луб’янці були потрібні «щиросерді зізнання» заарештованих «ворогів народу», «агентів зарубіжних розвідок», «сіоністів», «українських буржуазних націоналістів», «фашистських наймитів» чи ще когось, на кого впало недремне око влади та спецслужб, ці зізнання ставали фактами, причому публічними». «Шахтинська справа», «справа СВУ», перший, другий і третій Московські процеси, «справа Промпартії», «справа Трудової селянської партії», «Кремлівська справа», «Ленінградська справа», «Справа Тухачевського» — і так далі, і таке інше, — пише він. — Не мало великого значення, публічними чи непублічними були судилища над заарештованими з усіх цих справ сталінських часів, військові трибунали чи «трійки» розглядали їхні справи, — за поодинокими винятками всі (а йшлося загалом про мільйони людей) підписували «зізнання», в яких визнавали себе винними в усіх гріхах. Щоправда, під час самих судилищ дехто намагався відмовитися від своїх зізнань, але в таких випадках (якщо йшлося про публічне дійство) негайно оголошувалася перерва, після якої «ворог народу» сумирно підтверджував свої попередні свідчення, а на додачу ще й каявся у спробі ввести «найсправедливіший у світі» суд в оману».
У тому, що в Україні могли б знайтися люди, котрі готові чимось «припекти» окупантам, можна не сумніватися, але не слід із українців робити таких уже невдах і дурнів, котрі прямо лізуть окупантові у пастку. З іншого боку, можна переконатися, що організатори «українських терористів» поспішили з підбором групи, бо причислили до «українських терористів» навіть рецидивіста, антиукраїнця Андрія Захтія, котрий втік із України до Москви, а потім до Євпаторії.
Оголошена окупантами «група українських терористів» нагадує сумнозвісних неукраїнських сепаратистів — таких як Бородай, Ґіркін та інші, котрі очолювали «сепаратистський рух в Україні» на Донеччині та Луганщині. Незважаючи на те, що в Україні є ще досить зрадників, котрі готові на спіпрацю з окупантами, ситуація у світі — вже інша. Світ переконався, що не можна вірити терористам, котрі кричать «зупиніть терористів», бо РФ сама запровадила політику терору не тільки в Криму та на сході України, але й у Молдові, Грузії та Сирії.
Реакція політиків на путінське звинувачення «українського тероризму» на українській території в Криму є свідченням того, що світ уже збагнув, що сам терорист уже не може відвернути від себе увагу, показуючи пальцем на когось іншого. Таким чином, є надія, що головний терорист, котрий порушив власні ґарантії територіальної цілісності України потрапить колись під справедливий міжнародний суд, який буде судити за порушення Статуту Організації Об’єднаних Націй, міднародних норм і порушення прав людини.
Саме завдяки цим порушенням понад 10 тис. чоловіків, жінок і дітей не тільки в Україні, але й в РФ заплатили своїм життям. А це вже — не «запланована терористична акція», а воєнний злочин, за який доведеться відповідати. Міжнародний трибунал не буде керуватися принципом злодія, який кричить «ловіть злодія»! Він судитиме за безглузді вбивства, які сталися лише тому, що у хворих головах з’явилася ідея у ХХІ ст. відновити втрачену імперію. Злочини заради імперії залишаються злочинами, за них будуть відповідати ті, хто їх скоїв.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply