Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Злочин проти людяности не підлягає забуттю!

Автор:

|

Вересень 26, 2021

|

Рубрика:

Злочин проти людяности не підлягає забуттю!
В’ячеслав Чорновіл

«У статті 7 Римського статуту визначено, що «злочин проти людяності» означає будь-яке з діянь, які здійснюють у рамках широкомасштабного чи систематичного нападу на будь-яких цивільних осіб, якщо такий напад вчинюється свідомо: a) вбивство; б) винищення; в) поневолення; н) депортація або насильницьке переміщення» («Вікіпедія»).
Цей загальноприйнятий у світі закон стосується не лише таких злочинів, яким був геноцид вірмен у 1915-1923 рр., українців у 1932-1933 рр., євреїв у 1941-1945 рр., народності тутсі в Руанді 1994-го, але й численних воєнних злочинів, які особливо запам’яталися та запам’ятовуються своєю жорстокістю. Тому важливо, щоб і в державі були на державних відповідальних місцях люди, які розуміють, що злочини і після 100 років залишаються злочинами.
Так склалося, що в Україні саме після фахового і науково обґрунтованого доведення і повідомлення про те, що Голодомор-Геноцид 1932-1933 рр. забрав життя понад третини українців тодішньої УРСР, поширилося інше підтвердження — В’ячеслава Чорновола вбили свідомо і жорстоко! Та жах викликає реакція Галини Янченко, народної депутатки від панівної в Україні партії «Слуга народу». Ця пані вважає, що це замовлене вбивство відбулося вже понад 20 років тому (22) і тому не варто поновлювати його розслідування.
В. Чорновіл був незаперечним патріотом України, який свій молодий вік віддав боротьбі з нелюдським комуністичним режимом, задля майбутнього своєї нації. Його політична діяльність не була затьмарена корупційними оборудками, які після його вбивства стали притаманними наступним владним режимам в Україні. Сьогодні можемо лише уявляти собі, де могла Україна бути, і яким могло бути життя українців при президентові, яким міг стати В. Чорновіл.
І тут дуже показовою стала поведінка стосовно траґічних подій в Україні. На жаль, президент Зеленський проігнорував Міжнародний форум, присвячений Голодоморам в Україні, демонструючи своє ставлення до траґічного минулого країни, президентом якої він є. Тому заява Г. Янченко про те, що не слід починати нове розслідування жорстокого вбивства В. Чорновола, яке було вже «вже понад 20 років тому», болюче для його близьких.
Голодомор-Геноцид в Україні був тією подією, яка не тільки знищила понад третину населення, але й змінила розвиток країни. Після нього запанував комуністичний терор, який, в кінцевому результаті, поновив імперію, але вже не царську російську, а радянську.
Українські дослідники й історики, на щастя, не керувалися такими настановами, як п. Янченко, бо для них злочин проти людяности залишився вічним. Тому ми сьогодні вже остаточно знаємо з вуст поважного розслідувача М. Герасименка, заслуженого юриста України, генерала-лейтенанта Служби безпеки України, що досі непокараний злочин комуністичного режиму в окупованій Україні обійшовся у понад 10 млн жертв, які не підлягають забуттю!
Цілеспрямований кримінальний злочин проти В.Чорновола 1999 року, як стверджує Микола Голомша, не був розслідуваний і фальшиво кваліфікований як «смертельно травмований у ДТП». Він твердить, що В’ячеслава Чорновола і його водія Євгена Павлова вбили «чотирма ударами в потилицю ділянці голови». Тому конче потрібно відновити розслідування вбивства, позаяк майже щоденні навмисні вбивства українських патріотів не припиняються й досі, про що свідчить і жорстокий теракт 15 вересня ц. р. у Дніпрі, який забрав життя двох чудових людей-патріотів — Ярини Грачіщевої, речниці Державної служби з надзвичайних ситуацій Укарїни у Дніпропетровській області, й Олексія Кавлака, інструктора з тактичної медицини. Вони продовжували справу розбудови і захисту Незалежности, за що постраждав понад 22 роки тому В. Чорновол.
Зі жертв злочинів проти людяности, які мають сліди кремлівської ненависті до проти України, можна було б створити вже цілу армію. Може, вже потрібно шукати інші шляхи на боротьбу з окупацією та гібридною війною Росії проти України? Не покладатися лише на «дипломатію» і пусті «обговорення», а звернутися до ізраїльського досвіду боротьби з тероризмом, злочини якого є злочинами проти людяности і вони не підлягають забуттю!
Як повідомляв «Міст», розслідування загибелі В’ячеслава Чорновола триває.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply