Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

«Зелені чоловічки» — небезпечніші за зелені помідори

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

«Зелені чоловічки» — небезпечніші за зелені помідори
Російський бойовик на прізвисько Мамай, котрий воює на Сході України, в Росії розшукується за замах на вбивство

Російський бойовик на прізвисько Мамай, котрий воює на Сході України, в Росії розшукується за замах на вбивство

Відомий німецький політик Ф. Штраус (1915-1988) порівнював членів Партії зелених зі зеленими помідорами: якщо вони трохи постоять, то почервоніють. Якщо порівнювати роcійських «зелених чоловічків» із ґранатами, то вони з часом вибухають, якщо їх вчасно не ліквідувати.
Панування Путіна в Кремлі розпочалося підривом житлових будинків у Москві, Волгодонську та Буйнакску. Колишній агент КГБ О. Литвиненко, історик-політоглог Ю. Фельтинський і спонсорований Б. Березовським фільм звинувачувати у цих вибухах саме нового володаря Кремля.
Після вибухів, які забрали сотні життів і в ході яких тисячі людей зазнали поранень, була оголошена «війна тероризму». Террористами Путін назвав чеченських патріотів і почай військову аґресією проти молодої Чеченської республіки, про існування якої зараз і згадувати перестали. Литвиненко та Березовський заплатили за свої слова життям, а Фельтинського не так легко ліквідувати, бо він зараз проживає в США.
Відверто по-хамськи відбулася наступна російська аґресія — проти Грузії 2008-го. Після розпаду комуністичної імперії Москва перед усім світом вперше задокументувала, що для неї не існує поняття суверенітету та міжнародних законів. Путін вирішив накинути світові свої «порядки».
Анексію Криму було проведено за іншим сценарієм — сотні «зелених чоловічків», театр російськомовних із вимогою приєднання Криму до Російської Федерації (РФ) і, врешті, окупація російським військом. Десь через рік Путін привселюдно, перед камерою зізнався, що він сам керував операцією окупації Криму, бо такі речі «має координувати одна особа». На диво, досі в Україні нема прокурора, котрий би скористався заявою Путіна та подав на ньоого до міжнародного суду за порушення суверенітету.
Інакше відбувалося захоплення території східної України. Тут спочатку накопичувалися російські «зелені туристи» з російськими прапорами. Коли ж «назріла» ситуація, то з Москви прибули Бородай, Безлер, Гіркін (Стрелков) і десятки інших бандитів, котрі й очолили сепаратистські загони.
Саме боротьбою проти України РФ уперше в історії існування гуманітарної допомоги перед цілим світом продемонструвала свою ароґантність та нехтування не тільки міжнародний порядком, але й міжнародними організаціями, лінію державного кордону тощо.
Використовуючи термін «гуманітарна допомога», російські державні терористи завантажують і завозять вантажівки зброєю та бойовиками і безконтрольно переправляють «допомогу» терористам, котрі вбивають невинних людей, руйнують інфраструктуру краю, школи, лікарні, фабрики та громадські установи. Завдяки цим «гумконвоям», уже втратили життя понад 10 тис. українців, а скільки росіян загинуло, тільки в Кремлі знають.
Після мінських угод, які були випрацьовані за участі Путіна, нічого на сході України не змінилося. Промосковські та московські бандити не дотримували цих угод жодного дня. Та це не перешкоджає Кремлеві вимагати від Києва «прямих перемовин» із терористами, котрим вони вигадали назву «ополченці». Згідно зі «Словником української мови»: «Ополчення (у давнину) — військо, що створювалося на час війни з народних мас».
Російські банди, найманці, «казаки», військові частини регулярної армії РФ (офіційно вони начебто у відпустці) й інші кримінальники не були і ніколи не будуть «ополченцями». Вони вже два роки нищать не тільки населення України, але й родючі землі й усе, що тут століттями будували українці, чим доводять, що вони — справжні бандити.
Оскільки Мінськ-2 не припинив санкцій проти РФ, а тут наближався звіт про збиття малайзійського літака російськими спеціалістами, то потрібно було сильного удару, щоб відвернути увагу світової громалськості. І тут раптом стався безглуздий розстріл у Парижі, який не має аналогів в історії цивілізованого світу.
Атаки «Фракції Червоної Армії» в Німеччині у 1980-х рр. мали на меті пошкодити державну структуру та символи державності. Відома атака на ньюйорські будинки-близнюки 11 вересня 2001 року мала на меті принизити американську гордість і показати, що США — не «всесильні».
Атаки в Парижі та Брюселі відрізняються від всіх відомих досі атак своєю брутальністю проти невинного населення. Вибухи на летовищі та в метро столиці Бельгії не вписуються в якусь стратеґію, чи тактику терористичої організації «Ісламська держава» (ІД), бо ніхто не може зрозуміти, яким чином мертві невинні мандрівники можуть вплинути на успіх радикальних ісламістів.
І саме тут мали б замислитись і західні стратеги, а кому це вигідно? Не треба бути ясновидцем, аби поставити правильний діаґноз, який наважився висловити Василь Грицак, голова Служби безпеки України. Причина — найбрутальніша організація КГБ, успадкована кремлівськими керманичами на чолі з Путіним.
Дуже вже в очі кидається «збіг обставин», коли на закінчення російської карикатури на суд над Надією Савченко замість звістки про «справедливе покарання» цілковито невинної льотчиці світ дізнається про атаку ісламських терористів. Саме частий «збіг обставин» терористських атак і російських дій, аби приховати свої злочини в Україні та Сирії, а також проти власних опозиціонерів, дають підстави зосередитися на пошуку причин у Кремлі.
Отже, від терористичних актів у Франції та Бельгії для ІД не має жодної користі. Але є для того, хто поставив собі за мету зруйнувати Європейський Союз і НАТО. Хто ізольований у світі і силоміць хоче знов вийти на світову сцену цивілізованих країн. Ідеться про глобальний план знищення структур, на які РФ не може вплинути.
Першою спробою тиску на Німеччину була вигадана «зґвалтована російськомовна дівчинка», що мало б послужити причиною усунення Анґели Меркель, або хоча б нашкодити їй. Німці дуже швидко розібралися з вигадкою російського «журналіста», але залишилися наївними, коли гадають, що на окупованому Донбасі зараз можуть відбутися вільні вибори.
Російська пропаганда вже давно перевершила «досягнення» нациста Ґеббельса. Але світ уже давно не вірить, що сучасні танки та російську зброю продають на колгоспних базарах, а стріляють із неї трактористи, котрі ніколи не тримали зброю в руках.
Можна сподіватися, що з наближенням терміну оголошення Комісією результатів розслідування про збиття терористами малайзійського літака з 298 людьми на борту, теракти почастішають. І саме тут постає запитання: невже на Заході не бачать, що в Європі «зелені чоловічки» вже давно з’явилися у вигляді ісламських терористів? Навіть звичні терористи переслідують якусь мету, яку ставить перед ними організація, або замовник. А відсутність стратегії та мети у цих безглуздих терактів свідчить про те, що хоча відповідальність на себе й бере ІД, але замовником може виступати зовсім інша організація.
Слід пригадати час, коли розпочалася кремлівська ініціатива боротьби з ісламським тероризмом? Так, це було після катастрофи російського літака, який вилетів із Єгипту і вибухнув над Синаєм. Москва неймовірно швидко визнала, що це був терористичний акт ІД (хоч це й досі доведено), що й послужило причиною «піти на допомогу» Башару Асаду, президенту Сирії.
Ніхто в РФ і досі не знає, що російські літаки бомбардували позиції опозиціонерів, котрих росіяни вважають «терористами», а бойовиків ІД лише час-від-часу «зачіпали». Врешті, якщо вірити Wikipedia, то в рядах ІД воює понад 2,5 тис. вихідців із РФ, а ще 2,5-3 тис. — вихідці з колишніх республік СРСР. Якщо повірити, що бойовиків ІД — близько 15 тис, отже третина з них — російськомовні. Знаючи бездоганну здібність КГБ керувати та використовувати людей у свої цілях, можна зрозуміти, чому Путін повідомив про закінчення «допомоги» сирійському президентові.
Справа в тому, що російські літаки не бомбардували бойовиків ІД, а лише руйнували позиції поміркованої опозиції.
Час російського втручання в Сирії приніс прорив для Путіна. До нього стали телефонувати західні посадовці, котрі раншіе вважали за негідне лідера спілкуватися з диктатором, котрий ігнорує міжнародне право, окуповує чужу територію, ракети котрого збивають цивільні літаки, а спецагенти вбивають опонентів.
Наївний Захід досі не зрозумів, що після «зелених терактів» Кремль може запропонувати «гуманітарні конвої» з вибухівкою, бо він уже має дворічний досвід такої контрабанди. І саме завдяки цим конвоям РФ намагається досі заперечувати присутність свого війська на окупованій території східної України.
Російські «зелені чоловічки» та «туристи» вже давно перетворилися в Україні на відвертих терористів, убивць і ґвалтівників. І саме українці можуть допомогти наївним західним політикам зрозуміти, що помідори залишаться зеленими тільки в тому разі, якщо їх зеленими з’їсти, бо на сонці вони почервоніють. «Зелені чоловічки» — один із небагатьох російський експортних «продуктів» (крім нафти та газу) у ХХІ ст. Вони здатні не тільки захопити Крим, але й знищити всю Європу. Дотримуватися тези, що «мета виправдовує засоби», у ХХІ ст. стало анахронізмом, бо жодна руйнівна мета цивілізованого устрою не може бути ніким і ніколи виправдана.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply