Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

За українську вбивають, а задля російської фантазують

Автор:

|

Лютий 26, 2020

|

Рубрика:

За українську вбивають, а задля російської фантазують
Євген Брага

Не так багато часу минуло, коли у Бахмуті Донецької області двоє недорослих до смерті побили волонтера Мирошниченка за те, що розмовляв українською. Російські шовіністи після цього принишкли і «прокинулися», коли на їхньому шляху знов з’явилася волонтерка — чи це випадково, чи закономірно?
Не треба бути ясновидцем, аби зрозуміти душевний і психічний стан дівчини, яка їде з похорону свого найближчого приятеля, котрий загинув від кулі російського бандита, що полює на українців. Шовіністично виховані неуки нездатні розуміти людські почуття у стані смертельної траґедії — навпаки — вони шукають родзинки у лайні, щоб за українські гроші боротись проти українського.
25-річний нардеп від партії «Слуга народу» Євген Брага погнався за швидкою популярністю, а замість неї виявив перед виборцями брак розсудливости, аналізу, співчуття потерпілому, зрештою, совісти. Замість того, щоб хоч якоюсь мірою спробувати зрозуміти, а якому стані перебуває дівчина, котра щойно втратила свого коханого — його підступно вбив російськомовний снайпер на лінії фронту, він вирішив, що зможе здобути «популярність», коли звинуватить жертву злочину у кримінальному вислові, якого жертва не робила. Він не звернув увагу на те, що водій порушив норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», в якому написано, що в публічних сферах повинна вживатися державна мова, а як нардеп, мав би це знати.
Звісно, не можна вимагати від 25-річного «політика», щоб вдавався до аналізу психічного стану ветеранки збройної аґресії, бо ж він (певно, і водій автобуса) і близько не був до лінії фронту, який створив кремлівський вождь саме через російську мову!
Задекларовано Путіним, що причиною для російської аґресії проти України стала російська мова, яку він вирішив «рятувати» танками, гарматами, ракетами. Чомусь прихильники «русского міра» не хизуються тим, що «акція порятунку» коштувала Україні вже понад 14 тис. людських життів, серед яких і тисячі російськомовних. Якби п. Брага проаналізував українські втрати за шість років російсько-української війни, переглянув статистику, скільки українців вже загинуло за «домовленості про повне і безстрокове припинення вогню», то не висмикував із контексту слова Насті Конфедерат, які долучив до «заяви про скоєння злочину».
Народне прислів’я каже: «Чорт не спить, а поміж людьми ходить». Воно є яскравою ілюстрацією того, що відбувається на лінії розмежування між бандитами й українцями. Але ж скільки треба мати хамства, неповаги, браку милосердя та совісті, щоб трагічні обставини дівчини, котра перебуває у глибокій жалобі за втраченим другом, убитого кулею злочинця, мова якого пригадує захисниці Батьківщини злочин Росії саме через російську мову? Нардеп-слуга не здатен зрозуміти почуття дівчини, котра йде з похорону свого друга, з яким, певно, мріяла про спільну родину, так само, як і водій і решта пасажирів автобуса, котрі, далебі, були далеко від лінії фронту і, можливо, ні вони, ні їхні рідні не відчули й не відчувають на власній шкірі того «порятунку» Путіна, який не закінчився Дебальцевим та Іловайськом, а щодня «нагадує» українцям, як хочуть їх «рятувати».
Жорстоке вбивство російським снайпером сержантки медичної служби Клавдії Ситник і поранення на невизначеній вибухівці українського солдата не можна виправдати, це лише зайвий раз доводить, яким тиском на захисників Батьківщини є безхаратерність, жорстокість людей, котрі задля популярности йдуть на телебачення, готові забути, що спричинилося до того, що частину України окупували. Після знищення 14 тис. людей ворогові ще мало вбитих, він не може дотримати свого слова під домовленістю.
А почалося все з порушення «гарантій» про територіальну цілісність і суверенітет України Путіним, а західні «гаранти» «не зрозуміли», що аґресія володаря Кремля призведе до анексії й окупації. Простому смертному досі незрозуміло, чому українська влада не вимагає від всіх підписантів «гарантій» дотримання слова? Іншими словами, за злочин належиться покарання не лише в художній літературі (Достоєвський), а й насправді, бо ж кремлівський злочин проти українців не припинився, проте покарання затримується.
Московська аґресія проти України досі не знайшла спротиву в усіх областях України, віддалених від лінії фронту. Гібридний фронт Росії повністю використовує п’яту колону, яка, своєю чергою, користає і «корисних ідіотів», не здатних відрізнити погане від корисного. Складається враження, що п. Брага не дуже обізнаний з тим, що Україна перебуває у стані війні з Росією вже понад шість років. Це приклад того, що для депутатів і кандидатів у президенти та на інші державні посади конче треба проводити ґрунтовні іспити з історії України, написаної не імперськими істориками.
Хіба могла б людина, обізнана з історією України, звинуватити вдову захисника Батьківщини у ксенофобії та дискримінації, якби була обізнана зі щоденною боротьбою українських патріотів із кровожерливим аґресором? Хіба не аґресор займається ксенофобією та дискримініцією всього українського, заперечуючи право на самостійне існування і розвиток українців?
Депутат Брага договорився до того, що порадив пенсіонерці, котра не в стані сплатити комірне, продати пса, якщо доброї породи, і так розрахуватися.
Історія повна прикладів, коли люди скоювали злочини задля слави. У травні 1972-го у катедрі Св. Петра в Римі Ласло Товт пошкодив молотком відому скульптуру Мікеладжело «Пієтет», аби про нього повідомили у пресі — людській глупоті немає меж.
Слуга Брага довів, що він не здатен співчувати людині, яка втратила друга, а бідній пенсіонерці не здатен порадити, як вижити з малої пенсії. Зате, дуже швидко вигадав ксенофобію і дискримінацію, в яких звинувачує волонтерку.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply