Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Z Росії означає зеро!

Автор:

|

Вересень 24, 2022

|

Рубрика:

Z Росії означає зеро!
Палає військова техніка рашистів

Були певні припущення щодо того, що означає літера Z для Кремля і чому вона стала символом геноцидної війни Росії проти України. Тепер це Z явно означає те зеро, яке отримала РФ від війни проти України.
До повномасштабного військового нападу на Україну кремлівська дезінформаційна пропаґанда передбачала, що Україна не зможе протистояти Росії в повномасштабній війні та зазнає поразки впродовж кількох днів.
Однак початкові стратегічні плани Москви швидко захопити Київ, скинути демократично обрану владу України та підкорити всю Україну зазнали колосального фіаско і російські війська або втекли з Київщини з порожніми руками або зустріли там свою остаточну долю.
Для збереження обличчя Кремль тоді пропаґував, що російські війська захоплять увесь Донбас до 9 травня, чого також не сталося. Натомість Україна вже звільнила частину окупованих Росією територій і прямує до повернення Херсону на півдні України, що стане серйозним ударом по моральному духу російських військ.
Мабуть, найгіршим для Кремля є те, що міт, який він так довго підтримував, а саме те, що Росія є наддержавою, що привів багатьох Західних лідерів і так званих експертів просувати політику умиротворення з Кремлем, був буквально зруйнований теперішньою війною Давида проти Голіафа в Україні.
Результати, досягнуті українською армією, навіть змінили політику США на відкрите постачання Україні більшої кількості тактичної зброї, що вже неґативно відчули на собі російські військові. За останні шість місяців ЗСУ за повної підтримки українського народу продемонстрували, що Україна зрештою виграє повну війну, розпочату РФ 24 лютого 2022 року, і поверне мир у Європу.
Осінні місяці стануть вирішальними у визначенні, якою ціною дістанеться ця перемога. Не лише для України, а й для Заходу. Чим довше західні країни вагатимуться, тим вищими будуть людські та фінансові витрати для всіх, позаяк Кремль перетворив газ, атомні електростанції, їжу, біженців та інформацію у зброю.
Щоб звести до мінімуму подальші страждання та руйнування, західні країни тепер повинні: (а) надати Україні необхідну фінансову допомогу та зброю, щоб дати Україні можливість запровадити безпольотну зону та відкинути російську армію до українсько-російського кордону; і (б) посилити санкції проти РФ, щоб західні гроші не продовжували фінансувати геноцидну війну Росії проти України.
Зараз це переважно питання політичної волі західних лідерів, яке визначатиме, як швидко й якою ціною Україна виграє війну, розпочату РФ і таким чином забезпечить мир, стабільність і безпеку в Європі з позитивним глобальним ефектом.
Усвідомлення того, що Z Росії насправді означає зеро, отримане РФ у результаті неспровокованої війни проти України, повинно призвести до значущої підтримки України Заходом у ці критичні осінні місяці.
Як повідомляв «Міст», на орбіті згорів російський супутник із символом Z.

Евген Чолій

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply