Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Як змінилася ціна за зраду

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

Як змінилася ціна за зраду
Віктор Медведчук

Майже 2 тис. років тому Юда зрадив Ісуса Христа за 30 срібняків. Відтоді у світі відбувалися зради не лише за гроші, а й за різні вигоди для зрадника. І вони завжди були причиною терпіння зраджених. Якщо мова йде про зраду, то завжди мається на увазі одна людина, або мала група людей, але ніколи не існувало явища колективної зради — цілих громад, союзів, які об’єднують десятки держав.
Історія повна прикладів зради, внаслідок якої вбивали королів, полководців, президентів, ватажків і навіть церковних діячів, і то не завжди за гроші. ХХ ст. відоме й тим, що зради траплялися з ідеологічним підґрунтям — коли зазомбовані комуністичною ідеологією комуністи були здатні зрадити навіть власний народ.
Зрадою позначена й історія українців, починаючи з Середньовіччя і закінчуючи, на жаль, не Кочубеєм та козацькими полковниками, котрі зрадили Мазепу, а вже нашими сучасниками, котрі продалися Путіну не лише за гроші, а й нафту чи газ. У ХХІ ст. зрада стала дуже прибутковою, і куди до неї Юді з його 30 срібняками, які стали його особистою траґедією на все його життя.
Україна опинилася б на першому місці у світі, якби її історію оцінювали щодо того, скільки горя зазнали українці саме за зраду, яка тепер може стати державною політикою, щоб утихомирити імперські амбіції свого вічного ворога.
Самі подумайте: країна п’ять перебуває у війні, втратила вже близько 15 тис. загиблими, мільйони покалічені фізично і душевно, а тут з’являється передвиборча «партія», яку очолює людина, котра не була здатна сказати жодного слова на захист українського поета-ґенія Василя Стуса (1938-1985).
Медведчук, котрий так кепсько захищав Стуса, пояснює це тодішньою політичною системою. Впадає в вічі, що з того часу Медведчук не поплатився за свою непрофесійну поведінку оборонця Стуса, але просунувся кар’єрною драбиною до найвищих щаблів державного керівництва. Хто пригадує його на посаді голови президентської адміністрації, той знає, що дуже часто можна було чути не лише про «темники» Медведчука, але й вислів «президент при адміністрації Медведчука».
«Темники» Медведчука відійшли у забуття, але сам він просунувся вище — став кумом Путіна! Звісно, не кожен українець може собі таке дозволити — запросити Путіна за кума, але Путін врахував «заслуги» Медведчука і це пішло на користь обом колишнім членам КДБ, якщо вірити твердженням, що не лише підполковник Путін, але й Медведчук служив цій організації.
Щодо України, то Медведчука не дуже турбували українські полонені в Російській Федерації (РФ). Йому приписали звільнення Савченко, так само, як і нещодавнє звільнення чотирьох полонених, аби показати «результати».
А насправді такі «результати» діяльности Медведчука зводяться до кремлівської пропаґанди в Україні через телебачення й інші засоби масової інформації, до замовчування окупації й анексії Криму, Донбасу, до замовчування щоденного вбивання та калічення українських військових і цивільних.
Людям в Україні хитрий лис розповідає про мирне співжиття з аґресором, про дешеві газ і нафту, та готовність до перемовин із «чистого аркуша», забуваючи про тисячі вбитих, анексію й окупацію. Та найстрашніше з цього те, що 13 % виборців забули про минуле цього «адвоката» Стуса, забули те, що політика «Опозиційної платформи. — За життя» є зрадою національних інтересів незалежної держави. До цієї зради Медведчука, Бойка, Рабиновича та Ко важко прирівняти навіть зраду Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), бо ця організація — неукраїнська і не торкається безпосередньо державної політики та суверенітету України. вона лише підтвердила, що зраду може скоїти й організація, яка себе називає «принциповою», а коли з’являються гроші, то про «принципи» відразу ж забувають.
ПАРЄ продалася за 70 млн EUR, зрадила свої демократичні принципи щодо дотримування людських прав, суверенітету незалежних країн, ставлення до аґресора, до порушення міжнародного права, воєнних злочинів і терористичної діяльності. Вона навіть «забула», що приймала резолюції щодо анексії Криму, захоплення в полон українських моряків, а про збитий малайзійський літак із 298 дітьми та дорослими — геть забула!
Українські втрати за п’ять років російської аґресії перевищують десятки мільярдів, а зрадницька вільна аґітація за мир із ворогом, який щодня збільшує атаки проти невинних солдат і цивільних, вказує лише на те, що зрада в Україні увійшла до дивізії гібридних військ РФ, які вже зафіксували успіх під час анексії Криму, якою безпосередньо керував Путін — кум майбутнього народного депутата України!
Медведчук, мовби, перебрав естафету свого кума і зараз просуває її українським виборцям. Тому доречно буде пригадати перед виборами слова вірша видатної поетеси України Ліни Костенко «Естафета»:
Різні бувають естафети,
Міщани міщанам передають буфети,
Заяложені ложки, тупі ножі,
Глупоту свою і думки чужі.

«Гонорар» Юди за 2 тис. років перетворився на мільйони, що засвідчує «інфляцію» зради, яка переповнила Україну. Тепер це зрада державних інтересів і державного суверенітету.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply