Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Війна цивілізації з варварами

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Війна цивілізації з варварами
Російський терорист на місці падіння Boeing-777

Російський терорист на місці падіння Boeing-777

Коли поглянути на світлину з місця збитого терористами літака «Малайзійських авіаліній», то стає моторошно й зрозуміло, що терористи не можуть керуватися людськими цінностями. Світлина, на якій терорист в одній руці тримає ляльку, котру знайшов біля розбитого літака, а в іншій – автомат, є свідченням того, що з головами російських найманців, солдатів і їхніх компаньйонів — не все гаразд! Терорист погрожував: мовляв, ми можемо з вами зробити те саме, що із цією лялькою!

Світ нарешті побачив справжнє обличчя російських диверсантів і ними організованих безсердечних злочинних банд, які прикриваються термінами «сепаратисти», «ополченці», «помічники російського народу». Коли українські медіа повідомляли про вбитих депутата й студента, котрих катували, а потім, розпоровши їм животи , вкинули в річку, то це чомусь сприймалося як українська пропаганда.
Смерть 298 людей, серед яких було 80 дітей, розкрила очі й тим, хто не хотів бачити справжнього обличчя Путіна. Тепер вже стає зрозуміло, що безкровна окупація Криму відбулася лише завдяки українцям, котрі навіть уві сні не уявляли собі, що на них може піти війною сусід, який століттями себе називав братом. Українці щойно зараз зрозуміли притчу про біблійних Каїна й Авеля, які хоч і були братами, але це не перешкодило Каїнові вбити Авеля.
Поведінка терористів в Україні, котрих Росія утримує, фінансує, забезпечує зброєю, військовими експертами та найманцями, — це і є план Кремля. Світ щодня може переконатися в тому, що йдеться про боротьбу між цивілізацією та варварством. Знайдена в Слов’янську могила 14 жертв терористів, серед котрих – і сини священика, це є лише додатковим свідченням діяльності «мирних сепаратистів».
Щоденне обстрілювання російським військом позицій українських сил, задокументоване російським солдатом Григор’євим в Інтернеті, лише підтверджує факт неоголошеної війни Росії проти України. Розстріляні українські громадяни, котрі чимось «не задовольнили» забаганок терористів-окупантів, зруйновані школи, лікарні, житлові будинки, мости, дороги й уся інфраструктура — ось конкретна «допомога російського народу», про яку в інтерв’ю російському телеканалу заявляв російський громадянин на чолі «уряду ДНР» Бородай.
Каддафі за збитий цивільний літак Pan AM Flght 103 (21 грудня 1988-го загинуло 259 людей і 11 місцевих жителів на місці аварії Lockerbie) заплатив родинам жертв 2,7 млрд USD. Бін Ладен і його спільники за терористичний акт у США 9 вересня 2001-го (загинуло майже 3 000 осіб) заплатив своїм життям. Хто візьметься за справедливий суд над убивцями пасажирів малайзійського літака? Кара їх не уникне!
Відомий німецький адвокат Ульріх Буш — один із перших, хто звернувся до генерального прокурора Німеччини з обвинуваченням у підозрі скоєння воєнних злочинів проти людяности. Д-р Буш уже 24 липня ц. р. висунув і обґрунтував звинувачення проти Путіна, голови ФСБ, генерального штабу російської армії та керівників терористів Пушліна, Губарєва, Стрелкова (Ґіркіна), Бородая, Гераніна та інших.
Британські юристи готують колективний позов проти Путіна від імені загиблих у збитому проросійськими бойовиками літаку «Малайзійських авіаліній». Світ «прокинувся», і вже українцям час звернутися до Міжнародного суду через окупацію не тільки Криму, але й території Луганської та Донецької областей, через спонсорування та військову підтримку терористів. Доказовий матеріал і факти про керування з боку росіян диверсантами та найманцями постачає не тільки СБУ, але й полонені громадяни Росії!
Сподіваймось, що приклад німецького адвоката знайде послідовників не тільки у світі, а й в Україні. Як доводять дії та вчинки російських диверсантів і найманців, тут ідеться не тільки про війну Росії проти України, але й про війну цивілізації проти варварів, й обов’язком цивілізованого світу є не допустити, щоби здобутки цивілізації потрапили до рук варварів, здатних скоїти такі злочини проти людяности, який вони задокументували перед цілим світом — невинними жертвами, включно з трьома немовлятами. Злочинців і їхніх спонсорів потрібно поставити перед Міжнародний суд у Гаазі!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply