Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Велика брехня довела до суцільної ганьби

Автор:

|

Жовтень 28, 2021

|

Рубрика:

Велика брехня довела до суцільної ганьби
Володимир Зеленський

Про засудження дій, вчинків, поведінки службовців, політиків українці вже не раз використовували у протестах слово ГАНЬБА, добре відоме вже і за межами України. Досі його в Україні вживали при невдоволені чиновниками уряду, міністрами, депутатами, але те, на що спромігся президент Зеленський — цілковито перевершило, можна сказати, усі ГАНЬБИ часів відновленої української незалежности. Якщо порівняти ганьбу Януковича, то вона торкалася його особи, бо втеча перед відповідальністю є ганебним вчинком для глави держави. Правдою залишається те, що й Януковича обрала «більшість виборців», але він не обіцяв таких привабливих змін, якими одурманив виборців віртуальний президент Голобородько-Зеленський, як і ганебна передвиборча атака на Порошенка. Якщо ГАНЬБА втікача була, більш-менш, внутрішньою, то поява прізвища президента Петра Порошенка у списку «офшорників», відомого розслідування Panama Papers уже торкнула ГАНЬБУ зовнішню, світову. ГАНЬБА ж, спричинена президентом Зеленським, стала СУЦІЛЬНОЮ ГАНЬБОЮ для своїх і світу.
Нагадаємо, що Петро Олексійович одразу відреагував на звинувачення в офшорах. Він виправдовувався тим, що йшлося про створення «Сліпого трасту», через який він мав позбутися впливу та участі у провадженні своїми підприємствами — насамперед відомою фірмою Roshen. Варто зазначити, що журналістське розслідування групи «Слідство.Інфо» дуже детально довело до своїх глядачів цю «спецоперацію» Порошенка, яку він також мав нагоду пояснити.
Задля справедливості необхідно зазначити, що у випадку Порошенка не йшлося про «відмивання» грошей, чи про несплату податків — на той час він був одним із найбільших платників податків в Україні.
Тут ми повинні звернути увагу на те, що участь Зеленського в офшорних схемах пов’язана з підозрою «вимивання» грошей для Коломойського з «ПриватБанку» (ПБ) — тобто, грошей довірливих українських вкладників. На противагу платникові податків Порошенкові, журналістські розслідування довели, що Зеленський не лише не сплачував жодних податків, а ще й поспішив «зароблене» перевести у нерухомість за межами України — у Великій Британії та деінде. На противагу Порошенкові, Зеленський-президент два тижні мовчав про свою участь в офшорах, а потім спромігся на «пояснення», мовляв, він займався «реструктуралізацією» свого бізнесу. Якийсь читач може подумати, що це нова назва для «відмивання грошей». Та він, може, б і повірив у «виправдання», але на тлі зникнення 5 млрд USD із ПБ та їхня поява на рахунках олігархів Коломойського та Боголюбова, викликає підозру і дає пояснення мовчанню Зеленського.
Він у своєму нещодавньому інтерв’ю стверджував, що мав офшори, але ні словом не згадав, яким чином 40 млн USD опинилися на рахунках його офшорних фірм, і чому не сплатив ні копійки (цента) податку!? 600 журналістів світу дослідили десятки корупціонерів лише малої частини світу, серед яких 38 українців на чолі з їхнім президентом і його бізнес-партнером Коломойським. Проти останнього у США оголосили санкції, пов’язані з відмиванням мільйонів доларів, за які той скуповував нерухомість і фабрики в Америці. Мовчанка Зеленського стосовно свого бізнес-партнера Коломойського стає зрозумілою після оприлюднення журналістського розслідування Pandora Papers — 40 млн USD зобов’язують мовчати.
3 лютого ц. р. портал «Економічна правда» оприлюднив повідомлення, що суд в Англії зобов’язав Коломойського сплатити ПБ додатково 1 млн GBP. «Таким чином, загальна сума виплачених коштів банку відповідачами разом із відсотками становить понад 12 млн GBP (що складається із проміжних виплат у розмірі 4,4 млн GBP у рахунок юридичних витрат ПБ, яких зазнав суд першої й апеляційної інстанції, та повернення 7,5 млн GBP, сплачених банком відповідачам у грудні 2018 року)», — повідомили журналісти.
Відповідачів також зобов’язали сплатити витрати ПБ в обсязі близько 35 тис GBP, яких зазнали у зв’язку з поданням такого клопотання. Апеляційний суд зобов’язав відповідачів оплатити ПБ витрати на слухання 2018-го та кошти, витрачені банком на апеляцію, та здійснити проміжну виплату у розмірі 3,4 млн GBP таких витрат на рахунок до 12 листопада 2019-го. Загальна сума зобов’язань відповідачів щодо витрат банку буде визначена на слуханнях, що відбудуться у період із жовтня ц. р. до лютого 2022-го.
Нагадаємо, що детективна аґенція Kroll за підсумками аудиту ПБ підтвердила, що фінансова установа до її націоналізації наприкінці 2016 року була об’єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків щонайменше в 5,5 млрд USD. 4 грудня 2018-го суд видав наказ про арешт активів ексвласників банку і зазначених шести компаній на суму понад 2,5 млрд USD.
У народі кажуть: скажи мені, хто твій приятель, а я скажу — хто ти. Тож приятель і бізнес-партнер-«інвестор» кандидата у президенти Голобородька-Зеленського був не «простий» олігарх, а досвідчений шахрай-банкір, статки якого можна знайти по цілому світу, а маєтків він має на мільярди доларів! Та суцільна ганьба не має аналогів у світі, коли клоунові вдалося одурити 73 % учасників виборів, яких олігархічні телеканали та пропаґанда зуміли одурманити ненавистю до Порошенка, до якого було багато вимог, але ж він і багато зробив для України. А віртуальний велосипедист був лише технічним кандидатом для Коломойського, який, як складається враження, і є головним керманичем не лише Офісу президента (ОПУ), а й Верховної Ради України (ВРУ), судової й інших ділянок державного управління.
Важко зрозуміти, що в країні, громадяни якої вже двічі перемагали залишки комуністичної диктатури та власно вирощених бандитів, не помітили прихованого мільйонера, який одягнув маску борця за зміни, виготовлену олігархом. Зараз, коли українців щодня залякують катастрофою пандемії Covid-19, холодною та «темною» зимою, змушують людей звертати увагу на інші проблеми та забути про державну зраду «Ваґнерґейту», про офшори Pandora Papers, про п’яних водіїв президентських слуг, про стотисячні конверти за віддані голоси, про «велике крадівництво», взяття під контроль засобів масової інформації, переслідування патріотів і волонтерів та про приховане здавання державности.
А пригадується ентузіазм, коли Зеленський ще розпочинав президентство з «новими обличчями» — молодими фахівцями, які породили надію на «покращення». Голобородько припинив своє існування таємною та загадковою «відпусткою» до Оману зі своїм радником Єрмаком на початку 2020 року. Саме після «відпочинку» вже не Голобородько, а Зеленський-мільйонер призначає цілий уряд, голову ОПУ та заступників, а через генеральну прокурорку змінює і прокурорів на ручних і мріє про зустріч із Путіним.
Складається враження, що прагнення зустрічі з російським диктатором появилося після зміни голови ОПУ і після того, коли не вдалася перша спроба Єрмака визнати російських найманців стороною перемовин. Дивує тільки те, що на деяких телеканалах виступають численні журналісти та політики, які бачать диктаторські прагнення режиму Зеленського, а ВРУ на їхніх очах перетворюється на корумповану зграю владної більшости, яка своїми діями провадить країну до безвідповідальности, до руйнування законности, інституцій, які утвердилися за останні 30 років.
Суцільна ганьба, якої завдав «омріяний» Голобородько, а насправді мільйонер-офшорник Зеленський, заскочила не лише його виборців, а й тих, хто з протесту не брав участи у виборах. Але варто пам’ятати, що тільки слабаки бояться визнавати помилки. Зізнатися, що помилився — це перший крок до виправлення помилки, в іншому разі станеш жертвою власної хиби.
Брехня та щоденні обдурювання людей вже сягають пункту кипіння, вони давно замінили висміювання противників, яке привело до влади «Квартал 95», але саме провідники цього «кварталу» з президентом на чолі опинилися цілковито голими перед своїми виборцями після оприлюднення їхньої участи у журналістських розслідуваннях Pandora Papers, бо за мільйони накупили нерухомість поза межами України і навіть не мають чим прикрити грішне тіло!

Йосиф Сірка

До слова
Володимир Зеленський віддав таємний наказ про ліквідацію Академії служби зовнішньої розвідки. Про це розповіла Соломія Бобровська, народна депутатка України, з об’єднання «Справедливість» в програмі «Політклуб Віталія Портникова» на «5-му каналі». «Уже є таємний наказ президента, є доручення прем’єру про ліквідацію Академії служби зовнішньої розвідки. Про це ще багато хто не знає. Такі речі є абсолютно дивними а неприпустимими», — наголосила народна обраниця. — Мені б дуже хотілося б, щоб у секторі безпеки й оборони і в більшості, і в опозиції (не беру до уваги «Опозиційну платформу — За життя») знайшли спільну мову».

About Author

Meest-Online