Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Усе буде Україна!

Автор:

|

Березень 25, 2022

|

Рубрика:

Усе буде Україна!
Ростислав Кісіль, президент корпорації Meest

Міжнародна поштово-логістична компанія Meest продовжує гуманітарну ініціативу у всьому світі. Наші офіси в Європі, США та Канаді приймають гуманітарну допомогу, яку ми доставляємо в Україну. Під час війни ми спрямували всі потужності нашого міжнародного бізнесу на збирання та достачання гуманітарної допомоги в Україну. В офісах Meest у США, в Канаді та Європі ми збираємо, сортуємо та пакуємо гуманітарну допомогу, яку щодня відправляємо в Україну. Там свій фронт, де кожен залучений до процесу працівник фактично веде свою боротьбу проти аґресора, допомагаючи Україні. У нас дуже міцний тил та велика підтримка від наших колег за кордоном. Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору. Ми разом робимо важливу справу та приближаємось до перемоги.
Станом на тепер ми доправили до України понад 1,5 тис. т гуманітарної допомоги. Всю гуманітарну допомогу, яку доставляємо з-за кордону, передаємо Львівській військово-цивільній адміністрації, яка згодом сортує та передає її в інші реґіони України, благодійні організації й всім, хто цього потребує.
Також, ми передали гуманітарну допомога з-за кордону таким організаціям, як: благодійний фонд «Крила надії», благодійний фонд «Відкриті очі», благодійний фонд «Відродження захисників України», Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи, Військово-медичний клінічний центр Західного реґіону, Львівський обласний клінічний перинатальний центр.
Частина львівського офісу Meest стала тимчасовим притулком для наших працівників зі Сходу України. Такі ж тимчасові притулки наша команда HR організувала і в інших містах Західної України. Щиро дякую команді за допомогу та підтримку наших колег у такий важкий час.
Також наші серця зараз із Маріуполем. Місцева влада каже, що місто зруйноване на 90 %. Російські окупанти обстрілюють лікарні, школи, житлові будинки. Жодна людина в світі не заслуговує на таку долю. На щастя, бомбосховище в стріляному Драматичному театрі витримало — людей визволили з-під завалів. Живих, дякувати Богу. Вірю, що, попри все, Маріуполь буде вільним гордим українським містом. Вірю, що його героїв будуть пам’ятати сотні років. А ще я вірю, що кожен російський військовий і політик, який бере участь у цьому злочині проти людяності, буде покараний. І при житті, і після смерті. Маріуполь — це Україна. Україна — це Маріуполь.
Як повідомляв «Міст», Meest сьогодні працює винятково для допомоги Україні.

Ростислав Кісіль

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply