Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Україна — не Чехо-Словаччина 1938-го

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Україна — не Чехо-Словаччина 1938-го

Путін і Меркель

Поява статті в англійській газеті The Independent про кулуарні домовленості між Путіним і п. Меркель щодо вирішення кризи в Україні викликала жваву дискусію в медіа не тільки в Україні. Не забарились і порівняння з угодою між гітлерівською Німеччиною та сталінською Росією 1939 року, яку скріпили підписами Молотов і Ріббентроп. Дехто вбачає в «лінивих» діях Європейського Союзу (ЄС) щодо санкцій зрадницьку позицію, порівняльну зі здачею Чехо-Ссловаччини Гітлерові в Мюнхені 1938-го.

Звісно, аналогію можна провести між тим, як колись Захід хотів «вгамувати» Гітлера, і тим, як тепер дехто намагається «не образити» Путіна!
Німеччина відіграє велику роль у ставленні ЄС до Путіна, але будемо сподіватися, що не вирішальну! Пригадується передача відомої модераторки Анне Вілл на Першому німецькому телеканалі ARD від 23 березня ц. р., участь у якій узяли такі відомі політики, як Е. Еплер (SPD), Н. Рюттґен (CDU), А. Барінґ (FDP) й А. фон Кнооп, голова Німецької господарської спілки в Російській Федерації (РФ).
Дискусія між згаданими персонами виявила великі прогалини щодо знань історії України та Росії. Тоді лише молодий політик Рюттґен наполягав на тому, що Путін окупацією Криму порушив міжнародне право. Пан Епплер і пані фон Кнооп демонстрували «розуміння» щодо окупації Криму — «споконвічної» російської землі. Вони навіть не згадали про те, що такою «споконвічною російською територією» зараз вважається й Східна Пруссія, тепер — Калінінградська область РФ.
Пані фон Кнооп можна лиш поспівчувати, бо вона представляє понад 500 німецьких компаній, які через Спілку інвестують у російську економіку близько 20 млрд. EUR. Оці мільярди й керують німецьким ставленням до окупації Криму, про що дехто в Німеччині готовий забути.
Пан Епплер висловлював «розуміння» захоплення росіянами Криму, бо, мовляв, там «відбувся референдум» (між іншим, незаконний, сфальсифікований). Щоправда, про те, що в цій великій європейській країні 1991 року відбувся референдум щодо незалежності й у в Криму 54,19 % громадян проголосували за незалежну Україну, п. Епплеру «забракло» знань, а шкода!
Незважаючи на те, що зараз уже цілий світ знає про Україну як державу, у якій мільйони мирних громадян можуть вийти на протест проти диктатури влади та соціальної несправедливості, яка здатна організувати тисячі добровольців на боротьбу з окупантом, кремлівська брехня ще має вплив на багатьох людей не тільки в Німеччині. Хоча пані Меркель ще недавно сумнівалася в нормальному психічному стані Путіна, бо вважала, що він живе поза реальністю, та згодом, на хвилі перемоги німецьких футболістів на останньому чемпіонаті світу, зустрічалася й домовлялася з Путіним, ніби він був «нормальним».
Прихильникам нової «осі» Берлін-Москва слід усвідомити, що Україна 2014-го — не Чехо-Словаччина 1938-го, а Федеративна Республіка Німеччина — не гітлерівська 1938-го, і Європейський Союз Німеччиною не замінений. Зрештою, і РФ — не СРСР, а Меркель і Путін — не Гітлер і Сталін!
Вороги України намагаються всіма способами відсунути питання окупації Криму та неоголошеної війни Росії проти України, але вони забувають, що коли би не було окупації Криму, то не було б і російських диверсантів, котрі організували сепаратизм і його очолили — Гіркін, Бородай та інші.
Коли би диверсанта й терориста Гіркіна вдалося поставити перед судом, то можна було би дізнатися правду не тільки про керівників і організаторів окупації Криму та війни на Донбасі й Луганщині, а й імена убивць, котрі збили ракетою малайзійський літак, серед жертв якого було й 80 дітей!
Слід починати боротись із кремлівськими злочинцями мирним судом, як це вже зробив німецький адвокат У. Буш. Саме до Міжнародного суду повинна звернутись Україна, що їй і радить зробити Володимир Василенко, знавець міжнародного права, дипломат, екс-суддя Міжнародного карного трибуналу з колишньої Югославії
Путін ніколи не визнавав Української держави і нації, тому від нас залежить те, чи дізнається світ правду. Українські добровольці на східному фронті у війні з Росією є свідченням того, що Путін глибоко помиляється, а німці (хоча ще не всі) уже знають, що українці вміють не тільки співати, як Руслана, не тільки «нокаутувати», як Клички, не тільки протестувати на Майданах, але й бити терористів і жертвувати своїм життям задля майбутнього рідної країни, задля європейського цивілізованого життя!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply