Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Цинізм чи вершина нахабства?

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Цинізм чи вершина нахабства?

Гуманітарний конвой

Рішення Путіна про надання «гуманітарної допомоги» Луганську та Донецьку є свідченням того, що стосовно поведінки російських можновладців слова «нахабство», «цинізм» є вже недостатніми, щоб висловити своє обурення ними.

Щоденні обстрілювання з важкої зброї з російської території українських сіл, містечок і блокпостів українських військових, тисячі вбитих цивільних, солдатів і терористів уже недостатньо назвати цинізмом російської політики. Усі ці звірства зі захопленням заручників, викраданням людей, збиття малайзійського літака з 80 дітьми на борту були би неможливі, якщо би Кремль не фінансував та не постачав сепаратистів зброєю, військовими фахівцями та бойовиками.
Окупувати частину країни, розпочати проти неї неоголошену війну, а після зруйнування інфраструктури Донбасу та Луганська, доріг, мостів, шкіл, лікарень, смертей та калічень не тільки фізично, а й психічно, говорити про «гуманну допомогу» — це робити з людей дурнів. Брехливі російські медіа, які й далі не вгамовуються з брехнею про «київську хунту», бандерівців і «Правий сектор», зараз брешуть про «гуманітарну допомогу».
Найкращою гуманітарною допомогою була би та, яка би принесла Україні мир і право самій вирішувати свою долю. Цього можна досягти дуже швидко — припинити обстріли ракетами України з російської території та відкликати диверсантів. Це врятувало би життя не тільки багатьом українцям, але й росіянам, бо ж вмирають вони не за свободу, не за вільне життя, а за імперію і то не відверто, а приховано.
Захід уже не вірить Кремлеві, і про це відверто сказав Лоран Фабіус, міністр закордонних справ Франції. Він застеріг, що треба бути обережними, бо Москва не з гуманітарних причин скупчила біля 45 тис. до зубів озброєного війська на кордоні з Україною. Зрештою, дуже аморальною й нахабною видається заява РФ про «гуманітарний конвой» після окупації Криму та її неоголошеної війни проти України!
Можливо, Путін своїм «гуманним жестом» хотів указати на ціну, яку він готовий заплатити за анексію Криму! В усякому разі, російська «гуманітарка» викликає запитання: чи прийняв би Сталін «гуманітарну допомогу» від Гітлера після того, як був знищений Сталінград? Та й сам візит Путіна в окупований Крим у дні «гуманітарної допомоги» свідчить, скоріше, про окозамилювання та спробу кремлівських технологів відвернути увагу світу від справжньої мети Москви.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply