Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Суперечливе інтерв’ю президента Зеленського

Автор:

|

Серпень 17, 2021

|

Рубрика:

Суперечливе інтерв’ю президента Зеленського
Володимир Зеленський у ролі Наполеона

Інтерв’ю Володимира Зеленського радіо «Дом» (5.08.2021) викликало жваві та суперечливі дискусії, які, часом, справляють враження, що й самі учасники дискусій забувають про головну мету виступу президента у зверненні до полонених українців на окупованій території частини Луганської та Донецької областей. Гадаю, що більшість українців погодиться з главою держави, що прихильники «русского міра» повинні задуматися не лише над своїм, але і майбутнім своїх нащадків, якщо бачать своє місце не в незалежній Україні, а у вигаданій Новоросії.
Помилка ж Зеленського не в тому, що хоче «очисти» окуповану українську територію від «російської цивілізації», яка постала на ідеях Чінгісхана. Помилка в тому, що «очищати» потрібно починати не з окупованої території, до якої «руки короткі», а ту частину України, де має панувати Українська Конституція, якої недотримується і сам її гарант.
І саме тут Зеленський показав своє лицемірство — закликає «співвітчизників» не до вивчення тисячолітньої історії України і 300-літньої імперії, а до покидання для багатьох вже рідних земель. А тим часом, на підконтрольній території України Зеленський створює умови для ворожої для українців імперської ідеології «домашніми арештами» (Медведчук), безкарною поведінкою вільної діяльности олігарха Коломойського в країні, де має панувати українська Конституція.
Отже, заклик до прихильників Росії переїхати до «омріяної землі» варто було провести вже з вступом на посаду Президента України. А п. Зеленський перетворив країну на театр абсудру! Мова ж не про тих неуків, які піддалися і піддаються щоденному промиванню мізків російськими націонал-фашистами на чолі з їхнім «вічним» президентом-фюрером. Справа в тому, що в Україні, вже після Майдану, ще за попередника Зеленського, дозволили імперським фашистам їхню партію, приховану під назвою «опозиції». Вона входить не тільки до парламенту України, але й займає ключове становище в економіці та пропаґанді, з величезними засобами масової дезінформації (ЗМІ) та підтримкою Російської православної церкви (РПЦ).
От, самі подумайте: Високий суд Лондона 19.12.2017 видав наказ про всесвітній арешт активів українських олігархів Коломойського та Боголюбова — доведена причетність до незаконного вивезення з України 5 млрд USD; двома роками пізніше, США запровадили проти Коломойського санкції — через порушення американських законів із викраденими грішми; в Ізраїлі проти нього висувають кримінальне звинувачення, а в Україні «підприємець» безкарно торгує з аґресором і курує частину «народних обранців» панівної партії Зеленського та домагається «відшкодування» через «справедливий» український суд!
Що вже казати про безкарну діяльність кількох десятків тисяч різноманітних російських аґентів, у т. ч. РПЦ, які вже не одного патріота України спровадили на той світ. Зрештою, нема пояснення бездіяльності зеленої влади проти визнаних Сполучними Штатами аґентів Кремля Деркача, Козака, Медведчука та багатьох інших, які просувають і поширюють аґресію «русского мира» задля ліквідації української Незалежности.
Іншими словами, якби п. Зеленський «порадив» багатьом представникам свого оточення та «Слугам народу» виїхати до країни, куди рекомендує перебратися «зазомбованим співвітчизникам», то могло б не бути державної зради у викритті плану затримання воєнних злочинців «ваґнерівців», не було б ганебного показного звинувачення патріотів-захисників України у вбивстві журналіста Шеремета. Та і саме «розведення сторін» на російсько-українському фронті спричинилося не до стабільности, а до втрати контролю на лінії фронту та до безкарного вбивства українців російськими снайперами — в основному, завдяки злочинному наказу «перестати стріляти».
Зрештою, управління державою опинилося в руках призначеної президентом особи на посаді новоствореного Офісу президента (ОПУ). Таким чином, на державні посади потрапляють не фахові патріоти, а люди, віддані, насамперед, голові ОПУ за призначення. Захоплення влади та порушення Конституції стало основною діяльністю Зе-адміністрації, яка щодня нарощує хаос у засобах масової інформації стосовно «державних зрадників», корупціонерів не судять, а тримають «арештованими» у розкішних будинках із можливістю брати участь у політичному й економічному житті країни.
Як же ж вірити словам президента про «обов’язкове» приєднання-повернення окупованої території (колись), якщо насправді адміністрація Зеленського не лише переслідує патріотів — добровольців і волонтерів, які не боялися загрози смерти та захищали Україну від російської навали, але й арештовує, ув’язнює та переслідує їх?! Таке враження, що раптове та необдумане звернення президента до полонених росіянами українців на окупованій території мало викликати резонанс, аби відвернути увагу від справжніх зрадників держави, куплених і підкуплених аґентів, від справжніх порушників Конституції та міжнародних принців, до яких веде слід від ОПУ, стосовно «ваґнерівців», судді-втікача Чауса, непрофесійність Генеральної прокурорки.
Отже, очищення країни від недоброзичливців необхідно починати насамперед у себе, в ОПУ, а вже потім, за допомогою законів і Конституції, ЗАКОННО очищувати країну від ворогів, крадіїв, аґентів і це допоможе навіть сьогоднішній «ваті» знайти себе і своє місце, бо ж сім років московської безперервної брехні не можна вилікувати погрозами.
А загалом, якщо бути справедливим, то п. Зеленський, як то кажуть в народі, «одягнув» не ті ризи, або сів не у ті сани, бо його президентство принесло Україні не обіцяний мир, але прогнозований хаос, який загрожує українцям втратою Незалежности! Тож українському президентові варто пригадати і польський «варіант» цього прислів’я: «На санях — янгольська їзда, але диявольське падіння!»
Як повідомляв «Міст», Зеленський намагається в «шпагаті» одночасно «доїти дві корови».

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online