Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Стережіться брехунів, клептоманів, наркоманів, п’яниць і нездар

Автор:

|

Грудень 02, 2021

|

Рубрика:

Стережіться брехунів, клептоманів, наркоманів, п’яниць і нездар
Мар’яна Безугла

Саме такі слова викликає поява на телеканалах та в інших засобах масової інформації людей із української партії влади та деяких посадовців. Сором охоплює людей, які після двох років «зеленого» президента та його партії «Слуга народу» (СН), переконалися, що їх жорстоко обдурили. Сьогодні вже можна з упевненістю сказати, що «нове обличчя» президента, виявилося старим офшорним, і він у спілці з найбільшим злодієм українських вкладників «ПриватБанку», за нез’ясовані мільйони купував нерухомість за межами України.
«Слуги», ставши депутатами Верховної Ради України (ВРУ), перетворилися на власників дорогих автівок, нерухомости та предметів розкоші та переплутали поняття «служити народу» з поняттями «обкрадати, обдурювати народ». Та і сама «реформа» адміністрації президента, запроваджена новообраним главою держави Зеленським, перейменована на Офіс президента (ОПУ), виявилася не реформою, а руйнуванням інституції самого президента.
Тому сьогодні ОПУ виглядає, немов мала дитина у дитячому ліжку: вже може стати на ноги, коли тримається за навколишню сітку, але одягнена лише у сорочинку, без пеленки та зі сильним розвільненням шлуночка. Уявіть собі, як та дитина виглядає, коли сяде, ляже, поперекидається в ліжечку. Сама вона себе не очистить, не помиє і білизну в ліжечку не поміняє.
У такій ситуації опинився Офіс президента Зеленського, який, як виявилось, «виконує роль» самого президента, що засвідчують звіти голови тимчасової слідчої комісії ВРУ Безуглої й аґенції Bellingcat. Брехня, яку став поширювати ОПУ після першої появи новини про те, що була зірвана спецоперація проти «ваґнерівців». Спершу Андрій Єрмак, сам голова ОПУ, авторитетно заявив, що «ця операція була вигадана від початку і до кінця», а потім президент Зеленський вносив «коректури», мовляв, була, але «не наша», потім — «сам поінформував» Лукашенка» і просив його передати злочинців Україні — одним словом забрехалися, а зараз мовчать і, певно, сподіваються на «відпущення гріхів».
Більшість здорових людей сприймають брехню дуже чутливо, бо з нею пов’язані не тільки різні образи, звинувачення, за які, часом, дехто й життям заплатив. А намір українських спецслужб був такий: притягнути до відповідальности воєнних злочинців, які вбивали українських громадян, збивали ракетами українські літаки та гелікоптери. Злочинці, які самі хизувалися своїми вчинками у нищенні українських оборонців Незалежности — професійні вбивці й їхнє покарання було б підтвердженням відомого в англійській мові прислів’я: Crime dosen’t pay (злочин не залишиться безкарним).
Замість усім громадянам сказати правду, ОПУ змусив навіть СН вдатися до неймовірних вигадок, як, до прикладу «спец захід», що потягло за собою наступну брехню, яка й довела до ситуації, в якій опинилася б дитина без пеленки з розладом шлунка. Та якщо дитині можна допомогти й її очистити, то ОПУ й сам президент повинні «очистися» самі, але для цього потрібно не тільки сказати правду, але й взяти на себе відповідальність.
Історія дає нам випадки, як поважні особи поставилися до відповідальности, коли були особисто задіяні до певних ситуацій. Прикладом можуть послужити вчинки двох політиків із міжнародним визнанням: президентом США Ричардом Ніксоном (1969-1974), та бундесканцлером Віллі Брандтом (1969-1974). Перший відмовився від президентства США через аферу, відому, як «Вотерґейт», a другий — через відомого східнонімецького шпигуна Ґ. Ґійома.
Якщо Ніксон взяв відповідальність за брехню, що ґрунтувалася на запереченні незаконних прийомів і діяльности у передвиборчій президентській кампанії, про яку йому було відомо; то Брандт звільнився з посади вже лише тому, що його секретар був шпигуном, тобто, сам він нічим не провинився, але взяв на себе відповідальність.
А в Україні тим часом брехню поширюють задля введення в оману довірливих виборців, які й гадки не мали, що олігарх Коломойський підготував їм СЮРПРИЗ (по-нашому — здивування) у вигляді «простолюдина» Голобородька — президента, наївного добродія, який їздить на велосипеді так, як тисячі «простих» і чесних громадян, які вважають, що брехня — це гріх і злочин, за який можна поплатися і життям.
Після «вистави» (немов у «Кварталі 95»), «правда» виявилася не тільки брехливою, але й шокуючою — Голобородько не тільки не простий-справедливий, скромний, чесний, але ще й офшорний мільйонер, який сам хоче стати олігархом. І тут після двох із половиною років обдурювання виборців і тих, хто відмовився від участі у виборах, від обдурювання міжнародних партнерів, які йому вірили на слово, виявилася суцільна брехня. Тому, президент повинен узяти відповідальність за всі справи і дії, безпосередньо пов’язані з його особистими рішеннями і його «реформами» ОПУ.
В Україні дуже часто чути слова про те, що «народ не дозволить», «народ здобув демократію», «народ захистить» тощо, тож, будемо сподіватися, що президент, який зі своїх 42 років 30 прожив у демократичній державі, в якій зміг стати президентом винятково завдяки демократичним завоюванням Революції гідности, річницю і значення якої, ми щойно відзначали й оцінювали, знайде в собі відвагу, щоб припинити найганебніший період української демократії, коли громадянам України і світу брехали понад два роки без угаву.
Отже, розбудова держави та демократії є справою усіх громадян, але якщо хтось береться з обіцянками допомогти розбудові, то повинен мати характер і моральну силу сказати, що: «Не так склалося, як гадалося!» Потрібно собі усвідомити, що не може електротехнік, будівельник, чи, навіть вчений філософ, науковець будь-якої галузі проводити операцію серця, яку навіть не кожен хірург здатен зробити.
Тому важливо, щоб і країну будували ті, хто має про це поняття, а не якийсь популіст, який, як ми вже не раз могли переконатися, обіцяє, як то кажуть, гори-доли, а потім хапається за соломку, подану гаманцем олігарха. 30-річна історія Відновленої Незалежности вчить, що в часі, коли існує такий сусіда, яким є Московська імперія, на чолі країни повинна бути людина, яка розуміється не тільки на розбудові держави, але й у зміцненні її обороздатности та, на жаль, саме цього бракує парламентській більшості і теперішньому президентові і його оточенню в Україні.
Як повідомляв «Міст», Зеленський лякає себе й українців державним переворотом.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply