Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Роздуми на День батька

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Роздуми на День батька

У День батька 16 червня ц. р. кожен із нас особливі думки присвятить своєму батькові. Ми будемо дякувати за нього в молитві теплими словами й безпосереднім спілкуванням. Ті з нас, чиї батьки вже померли, будуть молитися за їхні душі й воскрешати в пам’яті добрі спогади про них. Ми також роздумуватимемо про участь батька в Божому батьківстві. Кожен батько — це той, який наділяє даром життя й оберігає його через безконечну опіку та доброту. На батька покладена відповідальність за збереження життя та плекання плідного сімейного життя. Він здійснює її з молитвою та довірою до Бога Отця, даючи добрий приклад любові, слова і діла всім, хто звертається до нього по пораду та допомогу.
Нехай наші серця та думки наповняться вдячністю за любов і натхненний приклад, даний нам нашими земними батьками. Моліться за ваших батьків і за відвагу самим бути тією особою, яка плекає й охороняє життя. Просіть Бога дати вам силу та натхнення бути турботливими батьками, якими ви призначені бути у своїй родині, у своїй парафії, у своїй спільноті. Присвятіть свою діяльність у житті надиханню себе й інших ставати кращими людьми. Людьми, якими кожен із нас покликаний бути на подобу Божу.
У своєму навчанні Ісус говорив про Бога Отця. Він учив людство молитися: «Отче наш, Ти, що єси на небесах…» Першою згадкою, коли Ісус говорить про це, була Його відповідь: «Чи не знаєте, що я мушу бути в домі Отця мого?» Останні слова Ісуса на хресті були: «Отче, у твої руки віддаю духа мого». Ісус звертався до Бога природно та просто, як чоловік звертається до свого приятеля, як дитина – до свого тата. Він просто звертався до Бога, бо знав, що Він вислухає Його з прихильністю й добротою, вислухає прохання та дасть пораду.
Практикуйте таку саму близькість у молитві з нашим Отцем Небесним. Його любов перевершує всяку людську любов. Нашою найглибшою потребою є одухотворені, особисті взаємини з нашим Небесним Отцем. Таким чином ми зможемо плекати й оберігати життя як діти нашого Небесного Отця та діти нашого земного батька. Вітання та безмірні Божі благословення – для всіх батьків і їхніх сімей у день, коли ми з удячністю святкуємо День батька! Нехай Господь дарує всім батькам многії та благії літа! А душам уже покійних дорогих батьків — вічний спочинок!
+ Високопреосвященний Стефан Сорока, митрополит Української католицької церкви в США, архієпископ Філадельфійський для українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply