Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Президенти брешуть, а країна та люди страждають

Автор:

|

Грудень 11, 2021

|

Рубрика:

Президенти брешуть, а країна та люди страждають

Бреши, бреши, та знай міру!
Народне прислів’я.

Після виступів перед різними засобами масової інформації (ЗМІ) теперішніх українських посадовців і депутатів від владної партії «Слуга народу» за останні місяці українці наслухалися стільки брехні, скільки не було за 30 років відновлення Незалежности. Зараз можна вже з впевненістю сказати, що започаткував цей незвичний «марафон брехні» успішний комік своєю передвиборчою кампанією на посаду президента
Пригадаймо передвиборчі дебати на стадіоні, де Зеленський заявляв, що він є скоріше вироком президенту Порошенку, а не його опонентом. «Тому я тут. Я проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я результат, Петро Олексійовичу, я — результат ваших помилок і обіцянок», — запевняв тоді ще Зе-кандидат.
Петро Порошенко натомість дорікнув своєму опонентові, що той 2014 року, коли країна відновлювала армію, ховався від військового призову, а зараз не має досвіду державного діяча. Саме це й продемонстрував уже президент Зеленський на прессконференції 26 листопада ц. р., яка, гадаю, увійде в історію як така, що започаткувала кінець його президентства.
Третій марафон (пресконференція) глави держави була найкращим доказом того, що вибори президента 2019-го були протестом проти п. Порошенка, на якого накидали всякий бруд, переплутаний із часткою правди. Ця технологія походить із ще свіжої пам’яті діяльності всесвітньої кремлівської фабрики брехні.
Саме завдяки суцільній брехні та вигадкам, до ЗМІ вкидають велику кількість полуди з певними поняттями можливого та неможливого, яке оголошують дійсним. Пригадаймо вигадане Кремлем звинувачення України в збитті малайзійського літака рейсу МН17, який насправді збили російські війська ракетою «Бук». Або й досі поширювану брехню про «внутрішній конфлікт України, в якому москалів «нєт», а є українські шахтарі, які повилазили з копалень та осідлали російські танки. Досі громадяни України та партнери і сусіди країни, сприймали Зеленського як «просту людину», але після повідомлень Pandora Papers, з нього спала маска, яка показала, що за нею — досвідчений брехун із мільйонами доларів на офшорних рахунках.
Після шоку, який пережили наївні «протестні» виборці, ще декому здавалося, що це було давно. Участь в офшорах, яку Зеленський досі не прокоментував, отримання мільйонів від олігарха Коломойського, які той виводив із «ПриватБанку», так і не пояснив, попри те, що інвестував ці мільйони в нерухомість у Лондоні, столиці Великої Британії. А якщо й з’являлося якесь пояснення, то воно було брехливим, щоб не зіпсувати собі рейтинґ.
Та остаточно у брехні Зеленський загубився, коли була злита спецоперація «Авеню» українських спецслужб зі затримання воєнних злочинців «ваґнерівців». Незважаючи на те, що операція була зірвана ще в липні 2020-го, значного розголосу вона набула щойно на початку листопада ц. р., після численних заперечень її існування найвищими державними посадовцями, в т. ч. президентом Зеленським. Оскільки «брехня має короткі ноги», як каже народна мудрість, то президент і його оточення поросли брехнею, як то кажуть з ніг до голови.
Зеленський і його почет немов призабули, в які часи ми живемо. Замість сказати людям правду, вони знову стали брехати, і то безсоромно! В часи, коли країні загрожує імперський ненаситний двоголовий хижак, влаштували «гуляння під час чуми» — голова Офісу президента (ОПУ) влаштував гулянку на президентській резиденції в Карпатах, що викликало вкрай неґативний резонанс у ЗМІ.
І тут, знову ОПУ, та й сам президент, замість правди — забрехались, до того, що один заперечував іншого. Зрозуміло, що всюди помітні традиції брехливої московської пропаґанди, бо ж самі не змогли чогось розумного вигадати, ото й вирішили провести прес-конференцію-марафон, мовляв, до половини терміну Зеленського на посаді президента.
Вже сам вибір журналістів мав допомогти Зеленському впоратися з роллю судді й адвоката. Сама ж пресконференція виявила, що він не суддя і не адвокат, а безглуздий прокурор, який звинувачує людей без доказів, ображає та часто нагадує, що саме він президент! А це викликає підозру, що Зеленський не розуміє роль президента взагалі. І пояснює, звідки у нього з’явилася ідея «державного перевороту», про який він, раптово повідомив, звинувативши в ньому олігарха Ахметова.
Буцімто випадково Зеленський повідомив замість відповіді на запитання журналіста, про «запланований державний переворот» на 1 грудня. Певно, «за збігом обставин», на день, до якого демонстранти дали йому час звільнити А. Єрмака з ОПУ, як людину, звинувачену у зриві спецоперації «Авеню».
Дивує, що така досвідчена особа, якою є п. Єрмак, не пояснила Зеленському, що протест проти обраної людини — навіть при 100 % участі зі 100 % перемогою — не є державним переворотом, а лише вільним волевиявленням незгоди з діями особи, якій довірилися виборці, не знаючи її — такою є демократія! Незгода з політикою та поведінкою президента не є жодним переворотом, а демократичним правом виборця протестувати.
Поведінка Зеленського з журналістами була цілковито неадекватною, коли він вдавався до звинувачень тих, хто ставили незручні для нього запитання. Мені, який має понад 60 років праці журналістом (доводилося слухати і президентів, і перших секретарів КП, різноманітних політиків і дисидентів) ніколи не приходилося пережити такої пресконференції, яку провів Зеленський із обраними ЗМІ — не прості відповіді лунали, а звинувачувальні промови прокурора! Принижуванням, майже погрозами журналістів, Зеленський підтвердив, що він не гідний тих 73 % виборців, які з протесту голосували за нього.
Атаки та звинувачення, неймовірна брехня на адресу успішного генерала Бурбу, на Ахметова, Шустера, Бутусова, Ткача й інших вказують на те, що п. Зеленський мав залишитися на чолі «Кварталу 95», а країна могла вже хоч цю зиму прожити у теплі та спокої та при світлі при президентові, який не бреше і не поводиться немов під впливом забороненого «порошку». Неадекватна поведінка та брехня замість прямої відповіді на деякі незручні запитання є попередженням всім брехунам, які втратили міру. Адже сказано: Бреши, бреши та знай міру!
Як повідомляв «Міст», стережіться брехунів, клептоманів, наркоманів, п’яниць і нездар.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply