Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Поглянути в очі Путіну та Зеленському

Автор:

|

Серпень 13, 2020

|

Рубрика:

Поглянути в очі Путіну та Зеленському
Володимир Путін

Фраза президента Зеленського про те, що він подивився в очі Путіна і побачив там мир, викликає бажання подивитися в очі самому Зеленському, задавши йому кілька запитань.
Навіщо ж казати неправду, м’яко кажучи, адже роки самодержавства Путіна — це аґресивні війни проти Ічкерії, Грузії, України, Сирії, Лівану, політика та диктат військової сили, шантаж і залякування атомною зброєю, теракти («будєм мачіть в сартірє») та розпалювання військових конфліктів по світу. Путін і його політика руйнують усі демократичні засади, зневажаючи міжнародне право. Мета всіх тих воєн — не лише розширення територій до кордонів СРСР, але й до світового панування, про що відкрито заявляє московська пропаґанда.
Інша догма, про те, що давайте будемо домовлятися з Росією, бо там є багато адекватних людей, також ставить запитання Зеленському, котрий до останніх виборів спілкувався тільки російською, жив можна сказати, життям московита. Невже він справді не знає їхніх думок, настроїв, прагнень, ставлення до «інородних»? А як же тоді з 80 % підтримки Путіна в Російській Федерації? Скільки протестів там було проти загарбання сусідніх земель, проти загибелі своїх громадян у війнах, яких часто закопують в землю без всяких там церемоній, щоб зберегти «тайну», що «іх там нєт»? А радість після загарбання Криму: «Крим — наш!» Можливо, за браком часу, Зеленський не встиг хоч трохи ознайомитися з правдивою думкою про народ, що називає себе русскімі і рассєянамі, тож наведу кілька цитат іноземців.
«Московщина — це тоталітарна орда… Цей рабський народ мріє панувати у всьому світі» (А. де Костін).
«Криваве болото монгольського рабства було колискою Росії, а сучасна Росіє є не нічим іншим, як трансформацією останньої». «Варто зауважити, яких виняткових зусиль… докладає сучасна Росія, щоб знищити держави з народовладдям». «Московська політика — незмінна. Міняються тільки способи, тактика, але провідна зірка московської політики — підбити світ і панувати в ньому» (Карл Маркс).
«Жорстокість форм революції я пояснюю виключною жорстокістю російського народу» (Максим Горький).
А російський філософ І. Ільїн писав: «Росія — найпаскудніша і наймерзенніша до блювоти країна у світовій історії. Методом селекції там вивели моральних виродків, у котрих розуміння добра і зла вивернено навиворіт. Всю свою історію ця нація вовтузиться в лайні і при цьому бажає втопити в ньому весь світ».
Чи можна дивитися і не бачити, що московити, куди б не ввірвалися в чужі краї, залишають за собою руїни. Це й є основною ознакою орди — все знищити до тла, обсвинити, перетворивши родючу землю в пустелю, і перекочувати на нове місце. Тому їм завжди потрібні нові війни, нові території. Путін і московити — єдині, вони його вибрали, і на найближчому референдумі погодилися, на довічне його самодержавіє, бо мета в них одна, як і основа — брехня, шантаж, страх, мракобісся. Влучним є вислів російського письменника Купріна: «Якщо росіянам дати можливість вибирати собі провідника, вони виберуть найбільш брехливого, підлого, жорстокого». Приклади? Прошу: Іван Грозний, Петро І, Ленін, Сталін, «достойним» яких із усіх сил намагається стати Путін.
Щодо «домовленості» з Путіним. Назвіть хоч одну з тих домовленостей, які не те, що пообіцяли колись і тепер московити, але й підписалися на папері, були ними виконані? Згадаймо слова Бісмарка: «Жоден договір із Росією не вартує навіть того паперу, на якому він написаний».
Дивлячись в очі Зеленському, твердо знаю, що миру для України в них нема! За мир треба боротися до перемоги, а не бавитися у піддавки окупантові. Ще Степан Бандера 1950 року писав: «Якщо завтра на зміну большевизмові прийде інша форма російського імперіялізму, то він передусім звернеться всіма своїми силами проти самостійности України, на її поневолення. Російський народ, як і досі, буде нести той імперіялізм, робити все, щоб тримати Україну в поневоленні».

Святослав Левицький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply