Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Побратими Гітлера в Кремлі

Автор:

|

Березень 06, 2014

|

Рубрика:

Побратими Гітлера в Кремлі

Йдеться про ідеологічних побратимів, котрі змінили лише назву нації – німецької на російську. Вони, як і Гітлер, не терплять іншої думки про свою ідеологію, а багато в чому перевершили самого фюрера. КГБівський офіцер у кріслі президента відчув себе людиною необмеженої влади, тому й не боїться використовувати застарілу фашистську ідеологію співвітчизників, за яку поплатився не тільки Гітлер, а й багато невинних німців.

Кремлівські вожді вже тривалий час використовують фашистські гасла, які би мали їм допомогти в розширенні кордонів останньої імперії Європи. Дуже дивну логіку обрали в Кремлі. Усе, що раз потрапило їм до рук, – уже «споконвічно» російське. Як спадкоємці царської імперії, а пізніше — червоної, вони досі не розуміють, що час імперій остаточно відійшов у минуле.
Східна Пруссія, яка навіть територіально не поєднана з «матушкою», японські острови стали «споконвічними» російськими землями. Звісно, ці терени вже заселені не німцями і не японцями, і вони ще не раз будуть об’єктами міжнародних сварок. Але це — справа імперського уряду, як він вирішуватиме це «собіраніє» неросійських територій.
Якщо Гітлер використовував у своїй експансії тему «співвітчизників» щодо німців, то кремлівські послідовники Адольфа пішли значно далі. Для них важливим аргументом у шовіністичній експансії є не національна ознака, а мовна. Зараз ми вже знаємо, що мільйони людей різних національностей не мали навіть змоги вивчати рідну мову. За часів царату, наприклад, українська була заборонена, а за СРСР усе робилося для того, щоби там панувала мова «вождя світового пролетаріяту».
Отже, коли порівняти гітлерівський режим із режимом Путіна, то можна помітити, що російський шовініст вніс певні доповнення до нацистської ідеології. Але це — не єдиний вклад Путіна у фашистькі методи. Гітлер у своїй «теорії» керувався «етнічними співвітчизниками», а євреїв і циган винищував фізично.
Депортація кримських татар і інших національних меншин із їхньої споконвічної території була антилюдським злочином, бо людей нищили тільки за те, що вони належали до певного етносу. Завдяки здобуттю Україною незалежності незначній частині кримських татар (у Туреччині їхня діаспора становить до 5 млн осіб) удалося повернутися на свої землі, де вже в їхніх хатах сиділи представники колишньої червоної імперії. Звісно, що грабувати, захоплювати чуже – значно легше, ніж повертати людям те, що було їхнім, зокрема, коли ти роками цим користувався цим і вважав за своє.
Крим був немов будинок відпочинку, старечий дім для військових, партійних і державних службовців колишньої імперії. Вони звикли до того, що їхні бажання виконувалися, а прості люди були лиш для того, щоби їх годувати. Отак і заселяли цей край «службовцями» імперії, котрі користувалися тільки імперською мовою.
Тепер значна частина населення Криму поєднана з півостровом лише завдяки військовим базам РФ, які не дотримуються міждержавної угоди. І саме тут зустрічаємось із другим пунктом доповнення політики Гітлера щодо «співвітчизників». Для Кремля вже не є важливо, чи ця територія заселена росіянами, – їм вистачає, що тут чимала частина жителів вживає російську мову, і це вже є причиною висадити свої десантні війська й окупувати державні адміністрації, державне телебачення та змусити парламент автономної республіки ухвалювати неконституційні рішення. Безпрецедентне порушення усяких міжнародних і міждержавних угод, яке задокументував кремлівський «вождь» у Криму перевершило навіть Гітлера.
Тут бачимо спільні риси між колишнім президентом України Януковичем і президентом Росії Путіним. У обох — жадоба до наживи, до збагачення, але, якщо Януковича можна було задовольнити Межигір’ям, то Путіну такого мало! Він хоче Україну. Йому не потрібен Добкін без Харкова, йому східну та південну Україну, а коли вже їх не можна, то хоч Крим! Хоч на зріст Путін менший за Януковича, зате апетит у нього – значно більший!
Прес-конференція Януковича в Ростові-на-Дону засвідчила, що Янукович не зрозумів апетитів свого гостителя, бо хоч закинув Путінові «бездіяльність» щодо України, але застеріг усіх від посягання на цілість України. Таке виникає враження, що екс-президент «не виправдав довіри» гостителів. Уже під час прес-конференції Януковича російські війська порушували кордони України з наміром змусити українців хоч один гелікоптер збити або перестріляти російські спецпідрозділи в Криму, щоби мати причину на інвазію.
Якщо кремлівський Гітлер використовує нацистську пропаґанду в захоплюванні чужих територій, то він повинен пригадати й кінець цієї ненажерливої ідеолоґії. А скінчилося все в Нюрнберзі, на справедливому суді, і потерпіли мільйони невинних німців, котрі були змушені заплатити своїми життями й долями за нацистську ідеологію. Річ лише в тому, що нацистів і ґестапівців було покарано й заборонено, а на комуністів і КГБістів (уособленням яких є Путін) ще чекає суд, який у путінській Росії – неможливий.
Незважаючи на «нові форми фашистської політики», які використовують кремлівські шовіністи у своєму наступі на вільну Україну, наша Батьківщина тримається, і тому, що з нею – Бог, вона переживе й цей наступ Сатани!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply