Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Нова інвазія гібридних бойовиків

Автор:

|

Травень 22, 2020

|

Рубрика:

Нова інвазія гібридних бойовиків
Дмитро Гордон

Здавалось, що гібридний метод провадження війни Росії проти України досягнув вершини, коли за участи Московського патріархату (МП) в Україні та Російська православна церква (РПЦ) показали «документальний» фільм з українськими боксерами. Пропаґанді вдалося залучити до кремлівської пропаґанди українську гордість, красу і славу, всесвітньо відомих боксерів Олександра Усика та Василя Ломанченка. Ні з того, ні з сього, як то кажуть, уже після Великодніх свят, з’явився фільм «Здрастуй, брате! Христос Воскрес!» за участи цих двох славних українців, які раптом згадали, що ми з московитами — один народ. Вони не вдавалися до пояснень, на якій підставі до цього прийшли, певно, досить того, що так твердять неграмотні, щодо історії України і Росії, Путін та всі очільники РПЦ в Росії й Україні.
До тверджень залучують і вигадку про три братні слов’янські народи, і спільну православну церкву та спільну батьківщину СРСР з ґенералісімусом Сталіним, який подарував-відновив Московський патріархат.
Якщо ж спиратися на історію і науку, то слід звернутися, насамперед, до свого ж історичного джерела — відомого російського, популярного і авторитетного науковця, лінґвіста, філософа та історика, одного із засновників ідеолоґії Євразії, князя Ніколая Трубецького (1890-1938), який ще 1925-го вперше заявив, що Росія є спадкоємницею не Київської Русі, а Монгольської монархії. Наукові докази Трубецького цілковито заперечують «історичні покликання» Путіна, чи церковного «авторитета» МП Онуфрія.
Інше наукове твердження Н. Трубецького стосується питання, чи можна московитів вважати слов’янами? Він вважав, що «росіяни тільки за мовою слов’яни», а це означає, що вони ніколи не були і не стали нашими братами. А стосовно Сталінського патріархату, то залишимо це на сумлінні тих церковних діячів, які одягали ризи, але не забували й не забувають, що звітуватимуть перед НКВС- КДБ, бо саме це було на думці у атеїста Джуґашвілі-Сталіна, коли він надавав Церкві патріархат.
Гріх беруть на себе сьогодні всі, хто молиться за цього комуністичного ката, який знищив тисячі священників, монахів і монахинь, зруйнував найвидатніші церкви, монастирі та мільйони невинних громадян, які були символами християнської віри у всій Російській і Радянській імперії.
Робити з убивці та садиста ікону є не лише лицемірством але й блюзнірством. Ікона Сталіна — плювок усім християнам, які вірять традиціям, переказам, що ті, хто потрапив до святих були люди, які допомагали ближньому, які лікували людей фізично і душевно.
Гібридна війна тим небезпечна, що людину можна раптово здивувати, заскочити чимось, чого найменше очікуєте. Раптова поява в Інтернеті інтерв’ю одного з «ґонорових» журналістів Дмитра Ґордона зі символом зради в Криму Н. Поклонською дуже насторожує! Мовби в унісон до «кримської проблеми», зненацька, появляється «перероджений» експрезидент Л. Кучма на телеканалі Ленура Услямова АРТ із твердженням, що «Крим є частиною російської території», бо, мовляв, там діють російські закони.
Своїми вчинками, висловами обидва згадані і добре відомі персонажі в Україні неофіційно записалися до «гібридних бойовиків» імперського Путіна. Якщо вибрик Л. Кравчука можна з поблажливістю приписати можливому прояву у старшої людини хвороби Альцгеймера, бо ще кілька днів (чи тижнів), він твердив, що Крим український і його можна повернути Україні, то цього не можна сказати про Ґордона. Пригадаємо читачам, що, згідно з міжнародним правом, Крим залишається українською територією! Слід пригадати колишньому президентові, що кремлівські принципи «там, где берйозка — там русская земля» не працює ніде у світі, крім уяви Путіна (а зараз і Кравчука).
Здивував своїм вибором Поклонської (колишньої генпрокурорки Криму, котра зрадила присязі) для інтерв’ю п. Ґордон. Пригадую, як одного разу, його запитали, чому він не бере інтерв’ю у Левка Лук’яненка — людини, яка була засуджена до розстрілу 1961-го (після 72 днів Верховний суд змінив вирок на 15 років ув’язнення. — Авт.), дисидент, політичний діяч, письменник, автор «Акту проголошення незалежної України)? Тоді п. Ґордон пояснив, що не може пробачити Лук’яненкові вислів, яким той образив його єврейські почуття. Пояснень, що таке сказав Лук’яненко, п. Ґордон не надав. Я особисто знав Л. Лук’яненка і можу з упевненістю сказати, що він був справжнім демократом, патріотом, але антисемітом не був. Тому сказане п. Ґордоном залишилося таємницею, що саме його образило. Дуже дивно, що образа всіх українців поведінкою Поклонської в окупованому Криму не заторкнула п. Ґордона.
Звісно, що свобода слова, повна демократія, нецензурованість преси, «необмежена інформація» та можливості журналістів, мають свої межі, які часто порушують через різні неморальні, корупційні, а то й політичні причини. Свобода засобів масової інформації (ЗМІ) в Україні інколи доходить до абсурду — коли в країні, яка перебуває у стані війни з Росією, існують російські газети, телеканали, радіо, банки, олігархи, РПЦ і навіть політичні партії, які прямо закликають, або спонукають владу до капітуляції. Боротьбі проти «бойовиків-гуманітаріїв» цих ешелонів в Україні, на жаль, не надають значення, там і досі лякають страшилками націоналістів, які є єдиною запорукою розвитку та зміцнення українського суверенітету, бо інші вже себе скомпрометували.
Позаяк ціна на нафту впала і фінансове джерело буде зазнавати великих втрат, то гібридні генерали пришвидшили атаки через досі невідомих гібридних бойовиків.
Викликає підозру дуже поблажливе ставлення до воєнної злочинниці, на сумлінні якої безпосередньо й арешт Миколи Семени, колеги-журналіста Ґордона. Сам п. Гордон у Facebook щодо інтерв’ю з Поклонською, пояснив: «Я журналіст, й я слухаю всіх, хто становить для мене як для журналіста інтерес. Поклонська — дуже важливий свідок, який проливає світло на те, чому Росія анексувала український Крим. В цьому випадку мова йде про інтерв’ю з людиною, яка стала символом зради. І зрозуміти анатомію цієї людини і анатомію її вчинків украй цікаво. Я беру на себе цю функцію і допомагаю нашій державі дуже правильно складати відповідні документи для судів, у т. ч. для Гааґи».
Після тієї «бурі», яку викликало інтерв’ю з цією «важливим свідком» можна було б очікувати реакцію п. Ґордона, бо ж він інтеліґентна людина, але, за всього бажання, важко зрозуміти майже інтимне (якщо так можна назвати) звертання між злочинницею і незалежним журналістом — Наташа, Діма. Доречно буде пригадати досвідченому журналістові, що «слухати всіх, хто становить для мене як для журналіста інтерес», не дає права порушувати етичне питання: змальовувати злочинця «людиною», бо коли б злочинна діяльність Поклонської керувалася гуманністю, то в Криму могло багато людей залишитись живими, а сама вона не стала б символом зради. Іншими словами: інтереси журналіста тут цілковито розійшлися з інтересами держави і саме таке враження складається з цього скандального інтерв’ю.
Чи допоможе інтерв’ю п. Ґордона хоча б зрушити з місця судову справу зради Поклонської, покаже майбутнє, а от нам потрібно обов’язково приглядатися до усіх ЗМІ в Україні, на які спрямовані дії Федеральної служби безпеки Росії. Крім фінансових проблем, на імперію насуваються і проблеми з вірусом Covid-19, який уже добрався і до президентської канцелярії Росії, а тут обіцяють ще й гаряче літо в Криму. Чи не це прискорює атаки гібридників, які з такою непрофесійністю випустили пропаґандистський фільм, який виявив не тільки прогалини у освіті українців та церковних і державних мужів Росії й України, але й чергову спробу продати брехню за правду!
Всі проукраїнські сили отримали попередження — залагодьте спершу справи з прихованими та зовнішніми ворогами, а потім уже ставте на свої місця речі, які прикрашатимуть, а не руйнуватимуть державу!

Йосиф Сірка

P. S. Після цього Дмитро Гордон узяв інтерв’ю ще й у воєнного злочинця Ігоря Гіркіна, котрий був одним із тих, хто розпочали війну на сході України. Тож біля будівлі, де розташоване видання «Гордон», активісти та ветерани російсько-української війни влаштували акцію протесту. Сам журналіст заявив, що інтерв’ю і в Наталії Поклонської, і в Ігоря Гіркіна брав із відома Служби безпеки України для майбутнього суду в Гаазі (Нідерланди). Свою позицію українська спецслужба пообіцяла висловити пізніше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply