Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Не дихне, як не брехне!

Автор:

|

Жовтень 14, 2020

|

Рубрика:

Не дихне, як не брехне!
Віктор Медведчук

Це стосується людей, котрим не соромно казати неправду, котрих не гризе совість, мовляв, збрехав я. Та одна справа з такими людьми, коли вони задля власного хизування (або якоїсь вигоди) брешуть, а зовсім інша, коли бреше політик, державний діяч, чого ми не раз стаємо свідками. Брехня хвалька може також спричинитися до великих неприємностей, а то й лиха. А брехня політика, державної особи може привести до непоправних наслідків, які ми щодня спостерігаємо у різних засобах масової інформації (ЗМІ).
Найсвіжіша брехня, яку розголосили всі російські ЗМІ, — відвідини голови промосковської партії в Україні «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) Медведчука, кума Путіна, напередодні дня народження володаря Кремля (7 жовтня). Отже, «хитрий лис» із України вирішив перед виборами (25 жовтня) попросити поради у кума, як краще обдурити виборців, бо Путіну вдалося впродовж кількох днів переконати виборців РФ схвалити його зміни до Конституції.
А щоб не казати, за чим прилетів до кума, то Медведчук вирішив «вболівати» за хворих (мабуть, однопартійців) на Covid-19, для котрих він вирішив попросити у Путіна «чудодійну вакцину». «Відпочиваючи в Криму в серпні місяці, вакцинувалися я, дружина Оксана, наш син Богдан, і дуже добре її перенесли», — запевнив Медведчук. Досі відомо, що до російської вакцини ніхто з провідних держав довіри не виявив, а твердження голови ОПЗЖ ніхто перевірити не може. Іншим проханням Медведчука до Путіна було можливе часткове зняття санкції з України», яке могло викликати інфаркт у «чутливого» до українців президента. Серце болить від того, що люди в Україні, які працювали на підприємствах, які були орієнтовані (на реалізацію продукції. — Ред.) в Росії, опинилися в складному становищі», — бідкався Путін.
«Жертовність» задля свого вірного кума, він готовий показати, але «перешкоджають санкції», які він своєю політикою викликав анексією Криму й окупацією частини Донбасу, а також війною проти України. «Ми готові до того, аби цю ситуацію перевернути і все встало з голови на ноги. Але ми не можемо робити якісь винятки для країн, які запровадили проти нас санкції», — заявив володар Кремля. Ці слова є свідченням того, що Путін приховує те, що сам же перевернув на голову і сам мав би поставити на ноги — повернути Крим, звільнити Донбас, тоді й санкції зникнуть.
Нещодавнє попередження Олексія Данилова, секретаря Ради з національної безпеки й оборони України, що Російська православна церква в Україні активізувалася напередодні прийдешніх виборів, і провела у Святогірській лаврі минулого місяця міжнародний форум «Люди мира», про що недавно писав тижневик «Міст». А хто припинить невгамовний «гучномовець» проросійської ОПЗЖ, керівник якої, в обхід легітимного уряду, літає то до Криму то до Росію, щоб вдосконалювати пропаґанду, яка б допомогла розчленувати Україну.
Торік Медведчук аж двічі перед виборами літав за вказівками до кума і не дарма! Саме минулого року йому вдалося поширити контроль над декотрими українськими телеканалами, а обіцяна Зеленським «гучна історія» щодо фінансування ОПЗЖ, передвиборчої кампанії, купівлі телеканалів відійшла у забуття. Викликає підозру й факт, що Медведчук досі безкарно їздить, чи літає до Криму, Москви, і там його приймають із великими почестями — немов губернатора України. Досі ще ніколи не з’являлося звістки про те, що Медведчук попросив кума Путіна припинити вбивства українських захисників на лінії російсько-українського фронту, про дотримання «режиму тиші» тощо.
Якщо вже Путіна так «заболіло серце», що готовий вислухати кума, то можна було б просити і звільнити сотні невинних українців, котрих заарештували в Криму за надуманими звинуваченнями і не підлягають жодним санкціям. Саме гуманітарної поведінки міг Медведчук попросити у кума, а не сумнівної вакцини, якій ніде у світі не довіряють.
Пригадується прислів’я: горбатого могила виправить! Саме це нагадує Медведчука, «оборонця» українського поета Василя Стуса, де «захисна» промова адвоката визнавала «законність» покарання. Тоді йшлося про долю однієї людини, а зараз ідеться про долю нації та держави, то невже ж українці не бачать, що готує російсько-український олігарх усій країні (згідно з даними Forbs, Медведчук увійшов у сотню російських багатіїв, а серед українських він — у ще вужчому колі).
Як повідомляв «Міст», суд зобов’язав розслідувати поїздку Медведчука до РФ.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply