Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Нацистська пропаганда, перевершена російськими ЗМІ

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Нацистська пропаганда, перевершена російськими ЗМІ

«Брехня повинна бути величезна — інакше їй не повірять».
Йозеф Ґеббельс (1897-1945), міністр пропаганди нацистської Німеччини

У часи націонал-соціалізму ще не було телебачення, Інтернету, штучних супутників, які би могла використовувати нацистська пропаганда. Дехто може здивуватися, що вдосконалення методів поширення брехні з пропагандистською метою знайшло своє місце в країні, де президент завів так звану керовану демократію, яка послуговується брехнею, плеканням ненависті до «братнього народу». Фашистська пропаганда імперської Москви перевершила навіть самого Ґеббельса.
Звісно, технологія змінилася, можливості «величезної брехні» зросли, але зросла й можливість «оголити» брехню. І саме тут надзвичайну роль виконали ченці Святої Гори, котрі не припиняють молитися за себе й інших грішників. Якщо ж грішники виявляються невиправними, то їх виключають із Церкви та проклинають.
Рідко буває, щоби світове співтовариство однозначно засудило аґресорів. У випадку аґресії Російської Федерації (РФ) проти України не тільки всі члени Ради безпеки ООН засудили її, свого ж члена, а на додачу – її керівників і майже всіх представників патріаршого керівництва Російської православної церкви (РПЦ), її єпископів! Знаменним є той факт, що анафему в Православній церкві їм оголосили духовні настоятелі тієї ж церкви, котрі проживають на Святій Горі в Греції — на Афоні. Унікальність Святої Гори полягає в тому, що це — єдина у світі православна республіка ченців із понад тисячолітньою історією. Свята Гора на півострові має близько 20 великих чоловічих монастирів, які вважаються школою смирення та покаяння, вона підпорядкована Константинопольському патріархові з 1312 року.
2 березня, у перший день посту, представник ченців Афонських монастирів о. Роман виступив перед камерою з анафемою для десятка російських політиків і церковних служителів, де серед перших — «лже-патріах» Кирило та президент Путін. Священнослужитель оголосив їм анафему з 19 пунктів, яка відлучає згаданих осіб від Церкви «за гріхові грабежі, обдурювання, прагнення до війни» непокаянних грішників, що означає для них довічне прокляття. Дивує те, що досі засоби масової інформації (ЗМІ) надали мало уваги цьому фактові, який має величезне значення для очищення віри в РПЦ.
Цей учинок отців-монахів зі Святої Гори є дуже символічним у час російської аґресії проти України, у якій не останню роль відіграла РПЦ, що стала на службу не Господові, а імперському Кремлеві. Оголошення війни Путіним і Кирилом братній православній Україні було останнім пунктом, який змусив духовних отців православ’я вдатися до такого радикального кроку — анафеми!
Путін і його прихильники в намірі відновлення імперії свідомо порушили суверенітет України, це помітили в США та Європі. На жаль, мляві й повільні санкції проти Москви не зробили нічого, щоби змусити її припинити аґресію. Звісно, прокляття Церквою не налякає атеїста Путіна, але воно покаже його справжнє обличчя православному світові! Саме обличчя полковника КГБ, котрий стоїть на чолі РФ. Путін є живим свідченням того, що не буває колишніх КГБістів! Він не здатен зрозуміти, що в Україні могло вирости ціле покоління без страху перед КГБ. І Майдан продемонстрував, що в Україні страху позбулася не тільки молодь!
Про те, що імперські ЗМІ перевершили нацистського пропаґандиста Ґебельса, свідчать щоденні висловлювання Путіна про Україну, у якій «панують фашисти та бЕндерівці». Саме оця нечувана та безпідставна брехня з вуст російського президента має відволікти увагу людей від головної причини непорозумінь — порушення міжнародного права та порушення власної ґарантії, яку РФ надала Україні у Будапешті!
Якщо ж Кремль так «турбується про співвітчизників», то міг би вдатися до того, щоби витягнути власних громадян із болота — будівництвом доріг у російські провінційні міста й села, а в Криму побічні дороги також потребують ремонту. Очевидячки, Путін має інше уявлення про «співвітчизників», бо ж не їхній добробут і не вони самі його цікавлять, а територія, якої йому все мало. І Гітлерові потрібні були «співвітчизники», щоби потім розширювати територію свого «Райху», але Путін цієї лекції поразки «собірателя» німецьких земель не засвоїв.
Демонстрування Януковича, мов мавпи в цирку, яка вміє прочитати заяву, є черговим доказом відірваності Путіна від реальності. Можливо, прокляття ченців зі Святої Гори буде поштовхом навіть для атеїстів із Москви до вступу на праведний шлях, бо інакше покутувати доведеться не тільки їм, а й їхнім нащадкам! А фашистів слід шукати поряд із новим Гітлером — у Кремлі, а не в країні, де їх немає.
Російським журналістам можна заборонити писати правду про Україну так, як це зробили з інтернет-виданням Lenta.ru. Президент фонду «Захисту гласності» О. Симонов зазначив, що «російська влада планомірно веде боротьбу зі ЗМІ, які не задовольняють її пропагандистської мети». Хіба це – не використання нацистських методів пропаганди?
Відомий філософ Сергій Дацюк на сторінках «Української правди», у статті «Война идентичностей в Украине и России», дав пояснення фашизму, а читач може сам зробити висновок: «Давайте приведем основные признаки фашизма (национал-социализма) в его наиболее последовательном виде. Фашизм представляет собой союз крупных монополий с государством, ориентация общества на создание колониальной империи (за счет внешних врагов), сплочение общества против этих внешних врагов для экспроприации их бизнесов и аннексии их территорий, нагнетание агрессии в обществе против внешних врагов и готовность к войне с внешними врагами, опора на полицию и армию против общественных протестов и создание военно-полицейского режима, тотальное оболванивание населения через СМИ».
Отже, шукайте фашистів там, де панує фашистська пропаганда Кремля!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply