Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Найбільші виклики для бізнесу в світі

Автор:

|

Жовтень 15, 2020

|

Рубрика:

Найбільші виклики для бізнесу в світі
GiftsForUkraine

Пандемія коронавірусу — один із найбільших викликів, із якими стикався бізнес за останні роки. На рівні з війною або екологічною катастрофою, карантин кардинально вплинув на хід багатьох процесів, а також суттєво змінив звички людей. Це мало наслідки для всіх сфер — деякі ринки не пережили коронакризи взагалі, інші змінились назавжди. Як вірус вплинув на ринок онлайн-продажів та що потрібно враховувати тим, хто бажає на ньому залишитись.
«Епоха безладу» — таку назву дали у Deutsche Bank новій постоконавірусній ері. Аналітики фінансової установи вважають, що ми зараз стоїмо на порозі нового «структурного суперциклу», який змінить усе — від політики й економіки до способу життя загалом. І річ тут не в Covid-19 — він лише пришвидшив настання нової ери.
На погляд Deutsche Bank, останні 40 років були одними з найкращими в історії людства, зокрема, завдяки надприбутковості акцій та облігацій. У наступні десять літ такі показники навряд чи збережуться.
Що ще треба очікувати від «Епохи безладу»? Уповільнення глобалізації, знецінення вартості активів і зростання боргів урядів і корпорацій та напруга між США та Китаєм. Важливим для України є те, що аналітики передрікають визначальне десятиліття для Європи: шанси на позитивну співпрацю зменшуються, а економічні розбіжності, ймовірно, після корона кризи стануть актуальнішими.
В епоху Інтернету дуже змінилося наше уявлення про комунікації — зараз ми можемо за лічені секунди зв’язатися з людиною в будь-якій точці світу. І в цьому плані я ще більше захоплююся поштою — такий вид взаємодії існує тисячі років і, без сумнівів, проіснує ще стільки ж.
Для того, щоб українці за кордоном могли онлайн придбати продукти, подарунки й інші необхідні речі для своїх близьких в Україні, створили проєкт GiftsForUkraine.com. Зараз цим інтернетмагазином активно користуються в Канаді, США, Польщі, Ізраїлі й інших країнах. Географія замовлень розширюється. Менеджери розповідали, що замовлення були навіть із Індії. І це чудово.
Кожен проєкт міжнародної поштово-логістичної корпорації Meest, крім комерційних цілей завжди обов‘язково бере на себе важливі соціальні місії. Тому разом із Конґресом українців Канади, Канадсько-українською фундацією та благодійною платформою HelpUsHelp ми започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами. В межах цієї ініціативи щомісяця українські сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, отримують гуманітарну допомогу з Канади. Радію, що можемо бути корисними там, де цього потребують, і що компанії групи Meest є активними в таких потрібних соціальних проектах.
За вже більше 30 років, що ми розвиваємо Meest, я провів десятки тисяч перемовин — від співбесід зі співробітниками до укладення великих міжнародних угод. За цей час сформулював для себе кілька правил. Це фундаментальні принципи, які, впевнений, будуть корисні всім.
Визначити мету та місію, які ви хочете досягнути або отримати за результатами перемовин і не відступати від них у процесі, навіть, якщо переговори проходять не легко.
Підготуватися та спланувати. Дуже важливо мати чітке розуміння, з якою людиною ви спілкуєтеся або яку ціль та мотиви переслідує співбесідник. Попереднє вивчення питання та планування розмови значно збільшує ефективність перемовин.
Слухати. Багато хто помилково вважає, що контролювати переговори означає постійно перебувати в стані діалогу або навіть монологу. Це не так. Я переконаний, що нічого не дає тобі такого контролю, як уважне ставлення до співрозмовника. По-перше, коли слухаєш, краще розумієш, що потрібно людині і що вона може запропонувати.
Контролювати емоції, велика кількість яких заважає поглянути на ситуацію об’єктивно. Досвідчені перемовники — ще й хороші маніпулятори, здатні спровокувати певну емоцію, зіграти на ваших амбіціях і підвести до того рішення, яке вигідне їм, а не вам.
Орієнтуйтесь не лише власний інтерес, але й на результат «виграв-виграв», який є перспективний для довготермінових партнерських стосунків. Не бійтеся поступитися, там де це можливо, бо надійні взаємини в бізнесі подібні на дружбу, вони поступово створюються, але приносять найбільші плоди.
Як повідомляв «Міст», Meest продовжує плідно допомагати українцям.

Ростислав Кісіль

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply