Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Два куми, або брехач і підбрехач

Автор:

|

Грудень 07, 2017

|

Рубрика:

Два куми, або брехач і підбрехач

Віктор Медведчук

Телевізійні новини російського телебачення про зустріч двох кумів — російського президента Путіна та українського олігарха Медведчука, котрі нещодавно «випадково» зустрілися у Ново-Єрусалимському монастирі Московської області дуже наполегливо пригадали мені українських персонажів в обряді сватання: брехач і підбрехач. Підбрехач був другим сватом.
Гадаю, що читачі вже давно збагнули пропагандистський хід володаря Кремля. На четвертому році війни РФ проти України, яку Путін розпочав окупацією Криму (що задокументував навіть перед камерами), а потім Донбасу та Луганщини, російський президент не може відверто сказати, що для її припинення кремлів сому карлику не потрібні ні захарченки, ні плотницькі, ні суркови, ні медведчуки. Верховному російському головнокомандувачу достатньо дати наказ своїм військовим виступити зі зброєю та технікою з території Донецької та Луганської областей. Усі інші здадуться українській армії упродовж кількох днів» (коментар п. Руденка «Німецькій хвилі» 17.11.17).
Безрезультатні перемовини Курта Волкера та Владислава Суркова, чергове вето РФ в Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй на резолюцію щодо застосування хімічної зброї в Сирії, можливе виключення російських спортсменів із Олімпійських ігор через допінг і продовження санкцій проти РФ вимагають від кремлівського керманича оперативної пропаганди. Крім цього й кум Путіна Медведчук потрапив у халепу. «Радіо Свобода» в аналітичному матеріалі за 8.11.17 «Чорні чоловічки» Медведчука», згадало про безпрецедентне порушення Медведчуком українського закону про заборону повітряного сполучення між Україною та країною-аґресором РФ.
Ігор Кириленко, адвокат Медведчука, назвав це розслідування «провокацію», мовляв, це — «втручання у приватне життя». Правник, мабуть, не звернув увагу на той факт, що як приватна особа Медведчук не міг би безкарно перетинати кордон, коли йому забагнеться. Зрештою, докази переслідування журналістів і перешкоджання їхній роботі людьми з клану Медведчука також є фактами, які вимагають ще пояснення ролі самого олігарха в переслідувані журналістів.
Стрічка російських теленовин, в якій кум до кума звертається, більше був адресований довірливому Заходу та так званим корисним ідіотам в Україні та РФ, які не знають, що українського скоробагатька Медведчука ніхто не уповноважував виступати від імені України. Його (як свого кума) вибрав Путін, а Порошенко погодився.
Не відомо, чи Медведчук ще перед кимось, крім Путіна, звітує про свою діяльність «перемовника», котрий досі не може похвалитися якимось успіхом, бо його підопічні бандити досі порушують перемир’я, використовуючи навіть заборонену мінськими угодами зброю.
Медведчук, у своєму «проханні» до Путіна, вжив фрази «невизнані республіки ДНР і ЛНР». Чи ця термінологія влаштовує українського Президента? Тому й так швидко Путін виконав прохання кума: негайно зателефонував до ватажкам терористів. Сергій Руденко має цілковиту рацію, коли каже, що «верховному російському головнокомандувачу достатньо дати наказ своїм військовим забратися зі зброєю та технікою з території Донецької та Луганської областей», щоб закінчити війну, яка вже обійшлася Україні у понад 10 тис. жертв, а російські жертви ніхто й не рахує.
Кремлівський брехач з українським підбрехачем випробували методику давніх сватань у
пропагандистському ролику, щоб чортам домалювати миролюбні янгольські крила, але вони забули приховати (чи зрізати) диявольські роги.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply