Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Добрехались, або Російська «Аль-Каїда» стала міжнародною

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Добрехались, або Російська «Аль-Каїда» стала міжнародною
Терорист на місці збитого Boeing-777

Терорист на місці збитого Boeing-777

Потужна брехня російських політиків і засобів масової інформації (ЗМІ) після анексії Криму показала всьому світові справжнє обличчя Росії — терористичне! Загибель 298 людей, серед яких – 80 невинних дітей (троє немовлят), повинна відкрити очі цілому світові на російського аґресора, від якого досі страждала лише Україна, а зараз – увесь світ. Жертвами російської ракети, що збила малайзійський літак, стали громадяни десяти країн і чотирьох континентів, що робить російських диверсантів в Україні міжнародними терористами. Щойно зараз у світі «відкрили», що йдеться про російських офіцерів, котрі керують «сепаратистським рухом», — Гіркіна, Безлера, Бородая й інших.

Брехливі російські ЗМІ попалися на гарячому. Відразу ж після збиття малайзійського літака донецько-луганські терористи «похвалилися», що збили український літак. А російський підполковник Безлер доповів своєму кураторові Василю Германіну, представникові ГРУ Генштабу РФ, про «успішне» збиття літака, але зазначив, що літак був цивільний і, здається, неукраїнський.
На це зауваження підлеглого полковник Германін дуже цинічно відреагував: «Война, так нечего летать!»
Україна давно твердить, що проти неї ведеться війна, але світ досі чомусь більше вірить московській пропаганді, що, мовляв, це — сепаратисти. Найсучасніша зброя російської армії, її танки й інша броньована техніка, численні російські диверсанти та їх «доповнення» 16 липня ц. р. російськими «зеленими чоловічками» є підтвердженням слів п. Германіна, що йде війна. Прихована війна Російської Федерації (РФ) проти України, яку вже зараз, надіємося, визнає світ.
Уже досить заяв різних західних політиків про «стурбованість ситуацією», «занепокоєння», «засудження», «запровадження санкцій» тощо. Нерішучість назвати події справжнім іменем — війною – лише спонукала РФ до ще більшої аґресії проти України, агресії, досягла своєї вершини збиттям цивільного літака. Саме тут зможемо переконатися, чи Путін здатен покарати військовиків російської армії (бо він — головнокомандувач), котрі здійснили цей злочин, і чи зуміє дистанціюватися від цього терористичного акту.
Може, хоч зараз у РФ знайдуться люди, котрі зрозуміють, що «сепаратисти» — це злочинці, які не тільки захоплюють будинки, викрадають людей, заміновують мости та залізниці, плюндрують банки, крамниці, руйнують інфраструктуру, не дають людям мирно жити й працювати, грабують їх, катують захоплених. Саме цей міжнародний терористичний акт із малайзійським літаком мав би відкрити очі й росіянам на війну, яку РФ провадить проти України, але не називає її війною.
Може, саме ця трагедія допоможе німецьку канцлеру Меркель зрозуміти, що із терористами не дискутують — їх знищують. Українські дипломати повинні би нагадати про це німецьким політикам, котрі вбачають вирішення української проблеми у «діалозі». Німеччина і ті, що підтримують Путіна, мали би найкраще розуміти українські намагання зберегти суверенітет і державну цілісність, у т. ч. із Кримом.
Коли б, скажімо, у Баварію, яка колись входила до володінь австрійських князів і герцогів, прибули сьогодні австрійські диверсанти й організували збройну боротьбу за приєднання Баварії до Австрії, то це, певно, не закінчилося би «діалогом». А слід зазначити, що Баварія була самостійним королівством у 1806-1918 рр., а 1919-го у Мюнхені була навіть проголошена Баварська Республіка Рад, яка, щоправда, довго не протрималася.
Та й проголошення данськими диверсантами у Шлесвік-Гольштайні приєднання до Данії не викликало б у Берліні охоти до діалогу з диверсантами-терористами. Звісно, жоден із наведених сценаріїв неможливий у Німеччині, бо сама Німеччина та її сусіди поводяться цивілізовано й живуть дуже «по-сусідському» у доброму розумінні цього слова.
Данська меншина в згаданій землі Шлесвік-Гольштайн користується не тільки своєю мовою (поряд із німецькою), але й має своїх депутатів у парламенті цієї землі. Історично ця земля належала до Данії та Німеччини, і навіть була самостійною країною.
Якщо ж брати до уваги джерело путінської аґресії проти України — захист російськомовних, – то німці могли би пів’Європи заполонити своїми диверсантами. Річ у тому, що німецьку мову використовують не тільки німецькомовні меншини, а й люди, котрі колись працювали в Німеччині чи просто з професійного погляду вивчили цю мову. Отже, Німеччина могла би вислати своїх диверсантів до Австрії, Швейцарії, Люксембурга, Італії, Туреччини чи деінде і там запровадити «рух за приєднання до Німеччини». Гадаю, немає потреби казати, як би реаґували на такі «сепаратистські» рухи уряди згаданих країн, чи вони б «дискутували» з диверсантами-терористами про долю власного суверенітету?
Зрештою, у Європі немає жодної країни, де би не було хоч невеликої меншини з іншою, ніж державна, мовою. Може, саме це повинні мати на увазі прихильники Путіна, коли закликають до «діалогу» з терористами, котрі перевершили у своїх злочинах «Аль-Каїду», бо одним ударом завдали горя на чотирьох континентах (пропорційно до загального числа населення голандці постраждали більше, ніж американці – від терористичного нападу в Нью-Йорку 2001-го).
Світ знав про російських терористів і до катастрофи з малайзійським літаком, але, на зразок багатьох німців, не хотів будити ведмедя, який і так уже давно не спав. І щойно зараз, коли заплатили життям громадяни Нідерландів, Австралії, Малайзії, Філіппін, Індонезії, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Канади та Нової Зеландії, світ дізнається, що російські диверсанти керують «сепаратистським рухом» на сході України й озброєні вони російською зброєю, включно з ракетними установками, які можуть обслуговувати тільки люди, котрі пройшли не менш ніж піврічний вишкіл, тобто високі спеціалісти, яких серед «повстанців» просто бути не могло!
Отож добрехались російські ЗМІ, котрі разом із терористами є відповідальними не тільки за брехню, але й за скоєний злочин проти людяності — збиття цивільного малайзійського лайнера. На їхньому сумлінні залишаться не тільки 298 жертв літака, а й сотні смертей українських солдатів, цивільного населення та й самих бойовиків, котрих завербували брехливою аґітацією.
Путін може довести світові, чи він має стільки інтелігентності, щоби зрозуміти, що затіяна ним війна проти України перейшла межі «сепаратизму» та переростає у світову, яка вже зачепила чотири континенти. Саме від нього залежить те, чи постануть винуватці запущеної ракети проти цивільного літака перед міжнародним судом! Нецивілізована поведінка терористів із спостерігачами ОБСЄ й тілами жертв, їхні спроби приховати сліди злочину свідчать про аморальність, відсутність етики та здорового глузду у бойовиків-терористів.
Справедливість повинна перемогти, а злочинці мають бути покарані, а це вже – справа не тільки України, але й світової спільноти. Бін Ладена покарали навіть через багато років після теракту, а від Путіна залежить, чи злочинців притягнуть до відповідальності саме зараз!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply