Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Чи вдасться Путінові обдурити й Обаму?

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Чи вдасться Путінові обдурити й Обаму?

Путін та Обама

Скажете, що так, бо у нього вже є практика і великий досвід. Спочатку обдурив світ «гарантією» Україні, потім «зеленими чоловічками» в Криму, котрі виявилися російськими солдатами. Слідом за окупацією — «референдумом», який за словами Сергія Лаврова, міністра закордонних справ Російської Федерації (РФ), «провели за тиждень», бо «була пряма військова загроза». Потім була «гуманітарна допомога співвітчизникам» на Донбасі, яка виявилася танками, гарматами та російським військом. А чого варта брехня про «збиття малайзійського цивільного літака українським винищувачем»! Зрештою, обдурив Путін і «нормандську трійку» мінськими угодами, яких не дотримувався жодного дня.
Прагнення Путіна до «обговорень» дуже нагадує сам «Мінськ-2», коли запровадження «тиші» мало чомусь розпочатися щойно через кілька днів, а не відразу ж після «домовленостей». А брехня, що російське бомбардування сирійських міст і поселень російськими літаками пояснюється «іконними» російськими християнськими інтересами, — зовсім несусвітня.
Цікаво, як прес-служба Кремля повідомляла про лютневу телефонну розмову між американським і російським президентами. За московською версією, Путін «знову наголосив на важливості створити єдиний антитерористичний фронт за умови відмови від подвійних стандартів» і на необхідності налагодити у зв’язку з цим щільні робочі контакти між представниками міністерств оборони двох країн.
Особливо цікаво, що Путін терористами вважає всіх, хто воює проти сирійського диктатора. Тим часом справжнім терористам на сході України він не тільки постачає зброю та військових російських спеціалістів, але ще й величає їх «повстанцями». Антитерористичну операцію в Україні московський можновладець вперто називає «громадянською війною». Тож, російський президент цілковито переплутав «горох із капустою».
Кремлівська логіка базується на тому, що Захід довірливий і не здатен брехати світові, мовляв, чорне — то біле, а російські бомби, які вбивають сирійських дітей і цивільне населення, є боротьбою проти тероризму.
Кремлеві вдалося обдурити не тільки політиків, але й найвищих осіб Римо-католицької церкви (РКЦ). Декларація папи римського і московського патріарха Кирила на Кубі є найкращим свідченням того, що наївні урядовці Ватикану, разом із своїм шефом, показали повну необізнаність із проблемами, які панують в Україні не тільки між православними. Ватикан не збагнув, що Російська православна церква (РПЦ) завжди була керована царями, а за часів СРСР — генеральними секретарями.
Ще добре, що Франциск не подарував Кирилові медальйон янгола-миротворця, бо російська пропаганда знов би повідомляла про те, що його нагородили медаллю, як це було з дарунком Путіну.
Для України телефонна розмова господарів Білого дому та Кремля, глав РКЦ і РПЦ може бути попередженням, що брехню професійних російських пропагандистів слід постійно поборювати правдою, реформами, боротьбою з корупцією та зважати на загрозу з боку п’ятої колони, яка й поширює кремлівську брехню.
Потрібно постійно інформувати про незаперечні факти того, що малайзійський літак рейсу МН17 збили російські фахівці і доносити це, зокрема до громадян Нідерландців, аби ті зрозуміли, чому і хто зацікавлений у референдумі там про асоціацію України з Європейським Союзом (ЄС). Не переставати інформувати світ про невинні українські жертви російського правосуддя — Надію Савченко, Олега Сенцова й інших. Про ґеноцид кримських татар 1944 року й їхнє переслідування окупаційною російською владою тепер. Про те, що проросійські та російські бандити на сході України за всіма ознаками є справжніми терористами, а їхніми спонсором і ляльководом є Кремль.
Врешті, слід випустити у світ свідчення про «гуманітарні конвої», які завозили й завозять зброю й амуніцію в Україну та показати світові факти того, що російські війська воюють на українській території. Саме правда про російську участь у неоголошеній війні проти України, відкриє світові очі і про їхні воєнні злочини проти цивільного населення та дітей у Сирії, котрих кремлівська пропаганда називає терористами.
За повідомленням М. Крутова на радіо «Свобода», нещодавно було відкрито російськомовний сайт Європейської служби зовнішніх зв’язків (ЄСЗЗ), тобто — офіційний російськомовний сайт ЄС. Крім офіційних документів і новин, уваги заслуговує розділ під назвою «Огляд дезінформації». Там щотижня публікують короткий аналіз фейків російської пропаганди.
Проект ЄСЗЗ орієнтований насамперед на журналістів, котрі за його допомогою можуть розповідати своїм читачам про найгучніші випадки брехні та навмисні перекручування з боку російських засобів масової інформації (ЗМІ), а також на працівників некомерційних організацій і громадських активістів. Будемо сподіватися, що українці будуть щодня активно надавати факти про російську брехню, яку проводять не тільки російські ЗМІ, але й російські високопосадовці та дипломати.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply