Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Чи почув Господь молитви мільйонів?

Автор:

|

Березень 06, 2022

|

Рубрика:

Чи почув Господь молитви мільйонів?

У той час, коли вірні різних конфесій в Україні та по всьому світі на заклики Папи Римського Франциска та Вселенського патріарха Варфоломія зверталися у своїх молитвах до Господа, щоб він урятував українців від війни, патріарх Російської православної церкви (РПЦ) Кирило схвалював путінську аґресію проти українців. Коли б це була аґресія проти якихось невірних бусурман, чи загрози інопланетян, то, може, поведінка зверхника російської Церкви викликала б якесь розуміння, хоча б у певного кола атеїстів, чи інших людей, яких старші люди звикли називати «вдареними міхом по голові».
Нерозуміння вчинку патріарха Кирила викликає не тільки те, що народ, який Путін вважає, немов своєю власністю, заявами «ми — один народ, одної віри», а й сам Кирило навіть не застановився в думках на тому, що саме прихильники його Церкви в Україні стали, вже вдруге, першими жертвами неоголошеної Росією війни проти України. Зрештою, навіть такі палкі прихильники РПЦ, якими є відомі у світі боксери Олександр Усик та Василь Ломанченко, здається, зрозуміли, що нова аґресія Російської Федерації (РФ) проти України є не лише антихристиянським і антигуманним актом, але й злочином проти людяности.
В Інтернеті появилося звернення Усика до «народу України», який він назвав «наймогутнішим у світі». До росіян він звернувся російською і сказав: «Я дуже гордий, що я українець. Це наша земля, ми тут удома і не ми до вас прийшли. Нас не треба визволяти, ми самі себе визволимо». В іншому повідомленні йдеться, що Ломанченко вступив до територіальної оборони Білгород-Дністровського. Оскільки митрополит Онуфрій, голова Російської православної церкви в Україні, вже звертався до Путіна з проханням «припинити братовбивчу війну», а той навіть не відповів йому, то, дуже можливо, що й він переосмислить свою приналежність до московського патріархату, якому важливіші плани кремлівського диктатора з відновлення імперії, ніж життя вірних, які його годують.
Повторна аґресія путінської Росії та поведінка патріарха РПЦ є яскравим доказом того, що цивілізаційний простір «русского міра» виявився кривавим і злочинним, і він далекий не тільки від будь-якої цивілізації, але й від зародків розуміння гуманности, справедливости та людяности! Бомбардування житлових кварталів, розстрілювання санітарних автомобілів, які поспішають із хворими чи пораненими до лікарень, захоплення пологових будинків у лікарнях, вбивство дітей (за чотири дні вже в 16 діточок сатанинські слуги верховного кремлівського люцифера відібрали життя).
Підступні методи провадження війни, напрацьовані кровожерливими більшовиками, недотримують жодного закону ведення війни. Вони вже показали себе під час воєн проти чеченського народу, Грузії, у «братній» Сирії, у підступному розстрілі українських солдат після «домовленостей» в Іловайську та під час аґресії 2014-го, коли проголошували «нас там нєт», а їхніми танками, гарматами та ракетами керували «шахтарі та колгоспники».
Звісно, що вишколений кадебіст Путін навіть не знає відчуття жалю, співчуття, християнської любови до ближнього (попри на те, що навіть уміє перехреститися). До солдатів у нього таке ж ставлення, як і у горезвісного маршала Жукова, який вважав їх гарматним м’ясом, бо, мовляв, «баби нових хлопців народять»! Тому й не дивно, що аж на четвертий день російські засоби масової інформації (ЗМІ) повідомили про «двох (!) постраждалих», в той час, коли на українській землі їхнє наближалося до 5 тис. убитих.
У психічно хворого Путіна від самого початку була хибна уява про провадження держави. Відколи виникли президенти, змінився світ. У давнину, коли обирали собі лідера, той обіцяв людям мир, працю, добробут, справедливість. А Путіна обрали не стільки росіяни, скільки вибрав Єльцин, в час, коли виборці РФ вже давно перестали вірити обіцянкам, чим і скористався Путін, який вирішив знову зліпити докупи розбиті на шматочки СРСР та Варшавський пакт. Тобто не добробут виборців його турбував — щоб люди мали таке ж життя, яке мають цивілізовані країни, для чого вистачило б грошей від продажу газу та нафти. Та Путін навіть пенсії багатьом зменшив, а сучасні технології дозволили йому і його партії виграти вибори — все задля того, щоб повернути старе, але не для того, щоб будувати нове.
Дивує тільки те, що мільйони українців, які вже стали громадянами РФ та ті, хто там на заробітках, не в стані ефективно протестувати проти війни, бо ж за одну неділю, згідно з повідомлення ЗМІ, у 32 містах Росії заарештували 352 особи. На жаль, таке можливе лише в цивілізаційному просторі «русского мира», який започаткувала РПЦ під керівництвом, якщо вірити ЗМІ, пов’язаного з КДБ Кирила та використання Церкви з політичною метою колишнім кадебістом Путіним.
Відомий український журналіст Віталій Портников назвав Путіна найжорстокішим диктатором в історії. Після його погроз вдатися до атомної зброї, бо ж програв запланований «бліцкриг», захотівши повторити аґресію Гітлера проти Польщі 1939-го, Володар Кремля довів світові, що він не лише найжорстокіший диктатор світа, але й найнебезпечніший для людства! Невже ж у РФ справді повірили, що після атомної бомби попадуть у рай, як їм це пообіцяв диктатор?
Поведінка кремлівського диктатора є яскравим прикладом того, до чого доводить безкарність, яка століттями обходилася Московії безкарно. Нагадаємо, що безсердечність, брутальність, кровожерливість московитів почалася з «успіхів» від самого початку заснування Московського князівства, яке «прославилося» нечуваною жорстокістю Івана Грозного під час захоплення середньовічної Новгородської республіки 1570-го — людей живцем обливали гарячою смолою і покидали у річку. 1708 року військо Петра І під командуванням Меньшикова, перевершило Грозного у жорсткості — козацьку столицю Батурин було спалено й цілковито зруйновано, а всіх мешканців, понад 65 тис. людей, у найбрутальніший спосіб, вимордували, не пожаліли навіть жінок і дітей, тіла яких також кидали в річку, щоб не хоронити. Через два століття, нащадки Кремля, вже організували Голодомор в Україні, який забрав понад 10 млн життів українців та кілька мільйонів інших національностей. У ХХІ ст., на жаль, вже Путін почав продовжувати безкарно традиції кремлівських кривавих завойовників.
Спершу потерпів малий чеченський народ, лідера якого генерала Дудаєва, підступно «запросили» на перемовини, а потім керованою ракетою вбили. Потім Путін обрав більшу жертву — Грузію, яку не зумів окупувати, бо американці показали рішучість діяти. Потім Кремлеві вдалося, знову безкарно, «відщепити» шматок Молдови. Поміч сирійському диктаторові — у вигляді хімічних бомб, також обійшлася московитам безкарно, а аґресія 2014-го проти наївних українців, мовляв, як їм убивати «братів», твердили: «Нас там нєт». Путіна не покарали і за це.
Крім брутальности московитів, варто звернути увагу й на те, що досі їм вдавалось безпрецедентно та нахабно захоплювати і місця на міжнародній арені. Нагадаємо, що засновниками Організації Об’єднаних Націй (ООН) 1945 р. були Україна, Білорусь та СРСР (але не Російська Федерація)! З розпадом СРСР на місце не тільки у цій організації, але й у Раді Безпеки (РБ) ООН та в інших світових організаціях, мала відбутися процедура прийняття нового члена, бо ж РФ у документах ООН з’явилася щойно після розпаду СРСР, й її ніхто не обирав, вона навіть не подавала заявку на вступ до якоїсь світової організації.
До цієї історії варто додати й те, що необраний член ООН розпочав війну проти одного зі засновників — України, і в РБ вже знайшлися держави, які виступили проти виключення РФ з РБ, де вона незаконно, бо ж РФ не була засновником цієї міжнародної організації — РФ це не СРСР, а найкращим доказом цього є війна Росії проти незалежних країн, які входять до ООН. Те, що РФ не вигнали з РБ, є свідченням корумпованості і цієї організації, яка нездатна викинути ніким не обраного члена світової організації, що напав на миролюбну країну-сусідку, яка нікому і нічим не загрожувала, а займалася тільки власною розбудовою.
Непокарані досі московські диктатори є результатом того, що в Кремлі опинився новий диктатор, який уже загрожує не окремій країні, а всьому людству, пообіцявши своїм — рай, а решті світу — пекло. Непокаране зло породжує ще більше.
Як повідомляв «Міст», Путін розпочав Третю світову війну.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply