Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Чеченці

Автор:

|

Липень 16, 2015

|

Рубрика:

Чеченці
Рамзан Кадиров

Рамзан Кадиров

Чеченці вбили Бориса Нємцова, лідера опозиції в Російській Федерації (РФ). Так сказав Кремль. Чеченці воюють на боці російських найманців на Донбасі. Чеченці служать добровольцями в українському батальйоні «Донбас». Цьому є багато доказів, про це писали засоби масової інформації (ЗМІ), є відеозаписи. От нещасний народ!
Історія взаємин Путіна та Чечні — дуже кривава. У перші роки Путінської політичної
кар’єри Чечня була найбурхливішою провінцією РФ. Попередник Путіна — Борис Єльцин, котрий передав йому владу спершу у ролі прем’єра, а потім — як виконувача обов’язки президента, не був спроможним навести лад у Чечні. 1999 року відбулося кілька вибухів житлових будинків у Росії, один раз — навіть у самій Москві.
Тоді прем’єром РФ був маловідомий бюрократ Путін. Він публічно звернув увагу населення Росії та світу, що ці вибухи були влаштовані чеченськими терористами. Путін у своєму стилі
погроз і залякувань тоді проголосив, що шукатиме чеченців, де б вони не були й убиватиме їх усіх.
Тепер, коли минуло трохи більше 15 років, дехто з рідних загиблих у тих вибухах переконані, що теракти були влаштовані самим Путіним для того, щоб можна було безпардонно розправитися з чеченським народом.
Тоді прем’єр Путін зі завзятістю полковника КГБ вислав збройні сили в Чечню і за короткий
час придушив повстання там. Десятки тисяч громадян Чечні були вбиті, за звітом Органі
зації Об’єднаних Націй, столиця Грозний стала «найзруйнованішим містом у світі». Путін
не тільки вимордував своїх противників. Він поставив свого «силовика» на чолі республіки.
Війна у Чечні, в основному, стихла, хоча там періодично відбувались і відбуваються заворушення.
Американський журнал Time недавно опублікував статтю під заголовком «Таємна армія
Путіна», де описано як російський президент перетворив чеченських ворогів у своїх найбільших союзників. Журналісти вказують на культ Путіна, запроваджений у Чечні, де зображення президента РФ висить на фасадах місцевих шкіл і житлових будинків, наче Путін — як божок чи янгол-хоронитель — наглядає над усім. На дорогах Чечні Путін присутній усюди — на білбордах чи якось інакше. Головна вулиця у Грозному зараз названа іменем Путіна.
Рамзан Кадиров, 38-літний лідер Чечні та син Путінського наставника, на нещодавніх військових тренуваннях у Грозному заявив: «Проголошуємо перед усім світом, що ми є воїнами Путіна. Ми виконаємо будь-який наказ, у будь-якій частині світу».
Один із найдосвідченіших радників Путіна у Москві так розповідає про чеченців: «Нам дуже корисно їх мати… Ви не хочете з нами говорити? Добре, тоді майте справу з 10 тис. бандюгами, котрі стоять поруч нас. Вони підуть туди де треба, проб’ють голови, а тоді будемо розмовляти». Хтось зі Заходу може подумати: «Як страшно!», але у Росії Путіна це — нормально.
Європейський Союз запровадив санкції проти Кадирова, коли той погрожував минулого
літа вислати 74 тис. своїх бойовиків на війну в Україні. Україна також відкрила карну справу проти Кадирова, коли той наказав своїм військовим викрасти кількох українських законодавців і привести їх у Чечню.
Стаття у Time виснує, що теперішній стан справ у Чечні залежить від уміння Кадирова
бути острахом для всіх. Так його змальовують у Кремлі. Для Путіна це — дуже сильна зброя. На території РФ така зброя силою страху запроваджує культ особи, як за радянських часів. Поза межами Росії, особливо ворогам Путіна, невідомо, де ця зброя може з’явитися і з якими наслідками. Тут також діє передусім страх.
В Інтернеті набуває популярності відео, де бійці українського добровольчого полку «Азов» погрожують очільнику Чечні за те, що він прислав в Україну своїх найманців воювати на боці донецьких терористів, і що «Азов» допоможе братському чеченському народу позбутися влади тирана та відстояти незалежну Ічкерію, республіку чеченців. За інформацією журналу вояки Кадирова зрікаються своїх військових звань перед тим, як їдуть воювати в Україну на боці РФ, аби Росія могла стверджувати, що російські війська не воюють в Україні.
До речі, за інформацією ЗМІ, яку також можна переглянути в Інтернеті, проукраїнські
чеченські добровольці служать у лавах батальйону «Донбас», який веде бої з російськими
бойовиками. Українські силовики обстрілюють ворога з автоматичних ґранатометів і стрілецької зброї. У Широкино кілька місяців тривали важкі вуличні бої, в яких на боці України воювали чеченські добровольці.
Чеченці — бідний народ, здатний на страшну жорстокість і тероризм. Путін же — президент
рабів. Він це дуже добре розуміє і тому знає, як використати це. 15 років тому популярність
Путіна, котрий задушив чеченський народ, виросла так стрімко, що він став президентом. Тепер Путінська війна в Україні підносить його рейтинґ у РФ до небес.
Аби зрозуміти, що таке Росія та російський імперіалізм, треба усвідомити, що в РФ проживає 150 різних націй. Між ними є чимало таких, як чеченці, хто бажає жити своїм незалежним життям. Якщо взяти до уваги, чим зараз у світі є фундаментальні мусульмани, РФ і Путіну легко маніпулювати суспільною свідомістю та малювати собі імідж героя, котрий приборкав цей екстремальний іслам. Водночас, підло використовуючи чеченський запал, Путіну вдається залякувати весь світ.
Мабуть, треба глибше проаналізувати теперішню «священну війну» ісламу, яка стала дуже активною впродовж останніх 15 років. Дата 11 вересня 2001-го дуже влучно вписується у цей проміжок часу. Згадайте також, що терористи Бостонського марафону також були чеченцями. Яка тут роль Путіна та Росії? Чи не час над цим глибше застановитися навіть американцям, котрі поки що вважають, що їхня хата — скраю?
Аскольд Лозинський

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply