Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Часи міняються, а КГБешники замінюють методи

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Часи міняються, а КГБешники замінюють методи

Путін

Минулого тижня в Інтернеті появилося засекречене «Указание Комитета государственной безопасности СССР» від 17 серпня 1987 року. Воно перебувало між засекреченими матеріалами КГБ під № 761. «Указание» було підписане генерал-полковником Ф. Бобковим, першим заступником голови КГБ. «Указание» — це одна сторінка тексту, що супроводжується 27-ма сторінками дуже важливого для нас документа.
Цей документ відкриває нам очі, як працювало КГБ після ліквідації керівників українського визвольного руху (Є. Коломійця — 1938-го, Л. Ребета — 1957-го, С. Бандери — 1959-го й інших). Секретна «вказівка» подає дуже детальну інформацію про боротьбу КГБ із українським визвольним рухом. Її назвали «О направлении Обзора мероприятий по реализованному делу контрразведывательной операции «Каскад».
Доречно буде пригадати, що після вбивства Л. Ребета та С. Бандери КГБ «втратило» безпосередній зв’язок із українським визвольним рухом, оскільки вбивця Б. Сташинський перебрався з Німеччини до Москви. З утечею Сташинського від КГБ до Західної Німеччини 1961 оку. та його каяттям у суді, якийсь час московські кагебісти не мали контролю ні над бандерівцями, ні над мельниківцями, які ворогували між собою також і за «допомогою» цієї спецслужби.
«Обзор мероприятий» дає нам картину підступної діяльності КГБ щодо Українського національного об’єднання. В «Обзорі» знаходимо методи боротьби з визвольним рухом, його наслідки, які часто закінчувалися арештами, прослуховуваннями, які припадали на 1970-1980-ті рр. «Обзор» подає нам інформацію, яка мала б повчити багатьох українських діячів визвольного руху, котрі досі нездатні домовитися про єдину ОУН, яка б об’єднувала всіх патріотів-націоналістів.
Секретний матеріал КГБ мав би послужити наукою для всіх патріотичних організацій. Він є доказом того, наскільки потужно ворожі агенти керували та спрямовували різні дії українських організацій в діаспорі.
Може хтось скаже, що це ж було 40-50 років тому! Це правда, але КГБ успадкувало від «вічно живого вождя пролетаріату» свою «невмирущість». Хіба смерть О. Левченка (2006), Б. Березовського (2013), Б. Немцова (2015) та багатьох інших не є найкращим доказом «вічно живого КГБ», при майже «вічному» підполковникові на посаді президента Росії?
Тому не слід забувати і в незалежній Україні, що «вчорашніх кагебістів не буває» й їхню присутність відчуваємо в щоденному житті не тільки ми. Зовсім нещодавно німці відчули «смак» імперських прагнень, коли «нашу Машу ґвалтували» на російських засобах масової інформації (ЗМІ), а в містах Німеччини «раптово» організовувалися протести. Сирійці відчувають кремлівську «опіку» щодня на руїнах Алеппо. А США «карають щуку» за втручання у вибори тим, що кидають її у воду. Та все ж, це справа самих американців, чи сирійців, а от українцям слід приглянутись до факту: як це так, що ворог щодня знає, де сааме перебувають найпатріотичніші захисники Батьківщини? Кидається в очі те, що бандити знають точно, де і коли служать харизматичні, безстрашні патріоти, до яких можна зарахувати співака Паризької опери В. Сліпака, чи Л. Проводенка (псевдо «Козак») та низку інших, котрих нарахували понад 200 лише в антитерористичній операції за минулий рік.
Часті атаки на добровольчі батальйони, на прихильників «Правого сектора», волонтерів і безкарні дії розмаїтих крадіїв бюджетних коштів, корупційних оборудок, коли злодія ловлять із мільйонами готівки, а відпускають під смішні суми застави, є свідченням того, що боротьба з «вічно живими» триватиме ще довго.
Колись кагебіська агентура знаходила шлях до керівників ОУН через різних завербованих запроданців, підступні та добре сплановані дії, а тепер вони не тільки вільно займаються антидержавною пропагандою у Верховній Раді України, але й у ЗМІ, через власників телеканалів, через банки аґресора, через олігархів із чужим громадянством — ворогів української державності. Зараз в Україні існує низка можливостей камуфлювання антиукраїнської діяльності не тільки агентам різного ґатунку, але й через п’яту колону, філію Російської православної церкви, через низку «корисних ідіотів», котрі вживають слово «компроміс», а мають на увазі ліквідацію України.
Тому архівний матеріал «Секретно 761 — Указание КГБ СССР» має нам відкрити очі на наше найближче оточення, в якому ховаються вороги України, ті, хто допомагають щодня вбивати, чи калічити найвірніших синів України, котрі відстоюють незалежність у той час, коли дехто робить на цьому бізнес.
«Указание» є свідченням того, як ворог боявся і боїться української незалежності, а тепер українці мають цю незалежність укріпити, але не так, щоб себе ставити під дула ворога, а щоб влучним і вчасним пострілом ліквідувати бандита, окупанта та зрадника.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply