Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Бреши, бреши та міру знай!

Автор:

|

Квітень 08, 2020

|

Рубрика:

Бреши, бреши та міру знай!
«Допомога» Кремля Італії

«Гуманітарна допомога» Кремля для США, яку російська пропаґанда оголосила на цілий світ, виявилася не допомогою, а написами на коробках «Американському народові з любов’ю від Росії», що нагадало жінок, котрі пропонують «любов» за гроші. Кремлівські пропаґандисти одурили навіть американського президента, котрий ще досі не збагнув, що пропаґандисти Кремля не знають міри брехні.
Так і пішла по світу звістка, що Російська Федерація (РФ) дарує США техніку, якої американцям бракує через велику кількість хворих на коронавірус. Та вже наступного дня один американський чиновник повідомив, що це була не гуманітарна допомога, а закуплені апарати для хворих. На це відповіла брехлива пропаґандистка, що обидві сторони поділили кошти транспортування. Пригадався старий анекдот «Вірменського радіо», яке відповідало на запитання слухача: «Чи правда, що академік Авасян виграв авто «волга» в лотерею? Відповідь: «Так, але не автомашину «волга», а 50 тис. рублів, не в лотерею, а в карти, і не академік Авасян, а директор «Ощадбанку» Петросян, і не виграв, а програв!»
Ось так добрехалися й кремлівські пропаґандисти. Саме на таку брехню й українці кажуть: «Бреши, бреши та знай міру!» Бо ж українцям уже шість років кажуть, що не російські танки, гармати, ракети нищать українців, міста та села й усю інфраструктуру. Це їхні генерали та снайпери беруть «відпустки» і йдуть «допомагати» російськомовним «співвітчизникам».
Кремль раптом пригадав, що у світі вмирають люди не лише від його зброї. Зрештою, після кількамісячної пропаґанди, щодо на окупованій території України «іх там нєт», на те, що коронавірус поширюється лише за межами РФ, пустили побрехеньку, що в РФ хворі є, а жертв підступного вірусу немає. Потім дозволили цензуровану інформацію, щоб використати її для зняття санкцій.
Зненацька виявилося, що санкції проти РФ, які, за словами Путіна, зміцнили російську економіку й унезалежнили її економічний розвиток, стали першим пунктом володаря Кремля, які треба припинити задля боротьби з небезпечною хворобою. Але не щоденне вбивство його підопічними на російсько-українському фронті та російськими бомбардувальниками нищення сирійців, їхніх сіл і міст.
Санкції проти РФ запровадили після підступного порушення всіх міжнародних норм Організації Об’єднаних Націй (ООН), світового правопорядку, суверенітету, аґресії й анексії сусідньої країни. Росія порушила не лише міжнародне право, а й власний підпис ґаранта під «Будапештським меморандумом». Її вчинки проти України та сирійського народу завдали невимовних страждань, багатотисячних смертей, спричинили мільйонів вимушених переселенців, руйнацію сіл і міст України та Сирії. Тому на тлі цих злочинів, звернення Путіна до ООН і цивілізованого світу скасувати санкції проти РФ є цинічним.
Якщо російський президент раптом стурбувався небезпечним коронавірусом, від якого вмирають люди, то мав би першим припинити вбивства на сході України, які відбуваються з його волі. Якщо йому перешкоджають санкції за його злочини, то мав би першим зробити крок до змін — вивести окупаційні війська з української землі, визнати територіальну цілісність України в її визнаних світом кордонах і забрати свої війська зі Сирії.
Тоді вже можна було б попросити цивілізований світ зняти санкції, а не покликатися на вірус.
Звісно, що довірливим американцям навіть на гадку не спаде, що хтось може оголосити дарунком проданий товар, щоб це принесло дивіденди у формі зняття санкцій. Американський президент навіть не дозволив продати захисні маски Канаді, яка десь два місяці тому надіслала до Китаю сотні тисяч таких масок як справжній дарунок для боротьби з коронавірусом. Президент США сказав, що маски потрібні американцям.
А тим часом російська Асоціація лікарів та опозиційний політик Навальний скаржаться, що в РФ дуже бракує саме проданої американцям апаратури. Зате кремлівським пропаґандистам вдалося не тільки заробити на здоров’ї своїх громадян, але й ввести в «гуманітарну» оману весь світ. А про людські життя у Кремлі ніколи не дбали —Голодомори, Афґаністан, Сирія та схід України є цьому доказом.
Українці про таку російську «допомогу» знають уже шість років, бо саме ці брехливі «гуманітарні конвої» допомагають російським окупаційним військам щодня вбивати та нищити все українське. Приклад «гуманітарної допомоги» РФ американцям, можливо, спонукатиме президента Зеленського і його оточення до того, що не варто вірити кремлівським пропаґандистам на перемовинах, про мир, бо щоб досягти миру, цього мають прагнути обидві сторони. А такі кроки, як підпис Єрмака і Кучми для створення фальшивої «платформи» мають закінчуватися негайним звільненням обох, бо вони представляють інтереси України, а не Пінчука з Коломойським. Українські перемовники мають пам’ятати: десять разів відмір, а лише потім ріж. Інакше вийде, як у приказці: вже десятий паз відрізав із дошки, а вона все ще коротка.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply