Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Брехнею заїдеш далеко, але не повернеш!

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

Брехнею заїдеш далеко, але не повернеш!

ГУманітарний конвой

«Життя є мрією розумних, грою дурних, комедією багатих, трагедією бідних». Шолом-Алейхем

Ці слова уродженця України та великого єврейського письменника є дуже актуальними зараз в Україні, де маємо мрійників про життя з Майдану, брутальну «гру» терористів, «комедію» багатіїв, котрі чомусь не спонсорують українську армію (на відміну від народу) і справжню трагедію в зоні бойових дій. Шолом-Алейхем помер 98 років тому, але його слова варті того, щоби звернути на них увагу саме тепер, коли загибель сотень людей, руйнування міст, сіл і викрадання людей стає поганою грою людей, що вважають себе розумними.
Щоденні обстріли України з російської території, щоденна переправа бойовиків і важкого озброєння, військової техніки, щоденні загибелі людей є свідченням того, що Росія й не думає про гуманітарну допомогу луганчанам. Операція «Гуманітарна колона РФ» – це чергова стратегія КГБівських фахівців, котрим удалося таким же чином окупувати Осетію, Абхазію та Придністровську республіку. Тому й була запланована така ж «допомога» Луганську, і то аж на 280 «КамАЗах», які мали, щонайменше, 560 «водіїв» із прихованою – у цьому можна не сумніватися – автоматичною зброєю.
Це – перший випадок в історії, коли аґресор після окупації частини території незалежної України вдається до «гібридної війни» й за допомогою диверсантів нищить не тільки край, школи, заводи, лікарні, мости та дороги, а й убиває тисячі невинних людей. Коли ж окупант не досягнув своєї мети — захоплення дальшої території України, то він вдається до хитрощів, які би йому допомогли прихованим маневром увірватися в Україну. Саме тому було раптово оголошено про цинічну та нахабну гуманітарну допомогу аґресора й окупанта Росії нібито для Луганська.
14 листопада 1940 року німецька «люфтваффе» бомбардувала англійське Ковентрі, але Гітлер не пропонував жителям цього міста гуманітарної допомоги. Гітлер після окупації Чехії та Моравії не пропонував туди гуманітарної допомоги. Путін, котрого часто порівнюють із Гітлером, пішов далі за свого попередника: після окупації Криму, зруйнування Донбасу та Луганська став «гуманним».
Кремлівські вожді вирішили «просто допомогти»! Вони нашвидкуруч організували чомусь аж 280 вантажівок, значна частина із яких — напівпорожні! Аґресори навіть не вважали за потрібне поінформувати українську владу, Міжнародний комітет Червоного хреста (МКЧХ), як це прийнято у цивілізованому світі, про «бажання» допомогти. І саме це підтверджує підозри про геть інші наміри Кремля щодо «гуманітарної допомоги» Луганську.
Без особливого розголосу саме у дні, коли всі писали та повідомляли про «гуманітарний конвой», чомусь аж із Москви в Україну зайшов інший конвой — 70 одиниць важкої військової техніки й озброєння для терористів, які були задокументовані англійськими та французькими журналістами при перетині російсько-українського кордону. Частину цієї «гуманітарки» вдалося знищити українській артилерії, але Росія не припинила постачання танків і БТР терористам у Луганську та Донецьку області.
Цинічна заява про гуманітарну допомогу російського керівництва є лише продовженням брехні, якою займаються російські медіа, переконані, що чим більша брехня — тим більша ймовірність, що їй повірять!
Російські можновладці досі заперечують свою причетність до терористичної діяльності «сепаратистів» на сході України. Уже навіть відкликали своїх агентів — російського полковника Гіркіна (Стрелкова) і російського «політолога» Бородая, котрого замінив інший бандит — Захарченко. І саме цей «новопризначений прем’єр Донецької народної республіки» офіційно повідомив, що бойовики отримають як допомогу 1,2 тис. осіб, «котрі пройшли вишкіл у Росії», 30 танків і 120 бронемашин. Отже, вже світ дізнається конкретно, що неоголошену війну проти України провадять не «сепаратисти», а російська армія, яка й обслуговує всю ввезеину в Україну військову техніку та найновішу зброю!
Якщо вже Путін і Ко так уболівають за луганчан, то можна було б обійтись без згоди на гуманітарну допомогу від українського уряду, без втручання МКЧХ – можна було би просто перестати постачати терористам зброю та бойовиків. Невтручання Росії в українські справи вже давно допомогло б ліквідувати гуманітарну катастрофу в Луганську чи в інших містах, окупованих російськими бойовиками й обдуреними ними «сепаратистами».
Україна програє Росії інформаційну війну, але оскільки російська інформація ґрунтується на безбожній брехні, то українці виграють правдою, яку вже знає весь світ. А правду слід донести не тільки до західного світу, а й до міст сіл, які ще перебувають під контролем терористів, і до громадян РФ, яких російські медіа годують брехнею про українських фашистів тощо.
Сьогоднішній світ — це не доба Сталіна, коли західну інформацію можна було заглушити, а ввезення газет і журналів до країни – заборонити. Сьогодні існує можливість миттєвої передачі новин по цілому світу, і тому московська брехня стоїть на дуже непевних і коротких ногах.
Світ уже не обдуриш «гуманними намірами» окупанта і аґресора, який говорить про гречку і цукор, а постачає танки, ракети, ракетні «Гради», котрі й є причиною гуманітарної катастрофи в Луганську та ще де-інде на сході України!
Пригадуються слова американського президента Авраама Лінкольна: «Ви можете раз обдурити усіх людей, декого з людей можна весь час обдурювати, але неможливо обдурювати всіх постійно».
Для Путіна і Ко було б добре прислухатись і до поради Будди: «Не зупиняйся на минулому, не мрій про майбутнє, концентруйся на нинішньому моменті». Тобто, потрібно забути про колишню імперію, не мріяти про її відновлення та будувати зараз добросусідські взаємини, в яких не повинно бути місця для окупації та аґресії!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply