Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

А що буде, якщо виявлять плівки з Оману?

Автор:

|

Березень 29, 2021

|

Рубрика:

А що буде, якщо виявлять плівки з Оману?
Микола Патрушев і Володимир Зеленський

Коли з’явилися санкції проти олігарха Козака та відомих його «медведчуківських каналів», то багато-хто зітхнув із полегшенням, мовляв, нарешті! Та невдовзі послідували наступні довгоочікувані новини — санкції проти Медведчука, кума Путіна, а згодом і проти бізнес-леді Марченко, його дружини. Позаяк йшлося про дуже поважне обвинувачення — підтримку тероризму — то кожен чекав наступного кроку, бо ж московити тероризмом уже сім років нищать не лише історичні здобутки 29-річної Незалежности українців, але й тисячі людських життів.
Втрати майже 15 тис. людей, десятки тисяч поранених, евакуйованих, загнаних на еміґрацію (часто добровільно), переселенців, покалічених фізично та душевно не можуть залишити в спокої кожного громадянина України. Щоденні повідомлення про «чергове порушення» російсько-окупаційними військами угоди про припинення вогню, свідчать не про «порушення» миру, а про тривалу війну Російської Федерації (РФ) проти України. Дивує, що президент Зеленський сам уже кілька разів був на лінії фронту і навіть возив туди закордонних посадовців (зокрема, європейських), котрі могли переконатися, що лінія фронту небезпечна, бо всі ходять в охоронних жилетах, а він офіційно твердить про «тишу», яку щодня московський ворог порушує. Іншими словами, «тиші» не було й немає, а щоденні полювання російських снайперів, під супровід гранатометів і гарматних пострілів, по українських позиціях і по мирних мешканцях прифронтової лінії, щодня, то вбивають, то калічать українських захисників, або цивільних.
Саме оце бажане президент подає за дійсне, а в найновішій афері, стосовно державної зради в Офісі президента України (ОПУ), повторюються давні методи брехунів-пропаґадистів, які застосовували більшовики починаючи 1917 року, а гітлерівський Ґебельс їх удосконалив. Та сьогодні не 1917-й і не 1939-1944 рр. Сьогодні брехня впродовж кількох хвилин може облетіти світ, але її таки спіймають. Щоправда, щоб брехню було важче виявити, російські спецслужби запровадили «новаторство» — закидають іншу брехню. Виглядає так, що ОПУ керує кремлівський «фахівець із брехні», оскільки з появою можливости побачити фільм-рослідування журналістів Bellingcat стосовно спецоперації «ваґнерівців», в українських засобах масової інформації (ЗМІ) щодня почало з’являтися щось таке, чого ніхто від цього президента не очікував.
Завдяки спецоперації ми дочекалися перших санкцій для осіб, котрих пов’язують із підтримкою тероризму. Попри те, що кілька місяців ОПУ і сам Зеленський заперечували існування таємної спецоперації, яку хтось із вузького кола президента, перед самим її здійсненням, зрадив, зараз уже ніхто не сумнівається, що вона була, але президент і його офіс завзято мовчать, в надії, що, мовляв, було то й загуло! Мовчанка Зеленського стосовно зради породжує всілякі припущення, до яких і народний депутат Гончаренко «докинув» своїх «п’ять копійок», висловивши припущення, що Зеленський міг сам зірвати операцію, бо, мовляв, думав, що цим йому вдасться домовитися з Путіним щодо миру на Донбасі. Інші підозрюють Єрмака, а депутат Лерос навіть показує плівки та звинувачує Зеленського в оборудках із наркотиками. Тим часом супротивники Порошенка публікують плівки, якими звинувачують п’ятого президента. На те Рада з національної безпеки й оборони приймає санкції проти людей, котрі спокійно насолоджуються життям у РФ, заявляють про наміри покарати людей, котрі голосували та підготували капітуляційну угоду з РФ про російську військову базу в Криму, арештовують колишніх працівників «ПриватБанку», котрих нашвидкуруч звільняють під заставу. А звільнений Яценко, за котрого у найкоротший час заплатили 52 млн грн, миттю встигає переписати маєтки на сотні мільйонів на дружину. Натомість волонтерів Антоненка, Дугар і Кузьменко вже другий рік безпідставно тримають то ув’язненими, то під домашнім арештом, а активіста «Правого сектора» Стерненка не лише засудили, але й конфіскували і те небагато, що має. Дивує, що українські суди чомусь накрадене не конфіскують?!
А пригляньмося до депутата Деркача, організатора плівок «Байдена-Порошенка», котрого однозначно визнали аґентом РФ, та проти якого США запровадили санкції, але в Україні він і надалі спокійно збагачується та навіть ходить до Верховної Ради (ВРУ), чи відвідує ОПУ. Питання викликає й той факт, що депутата Дубінського, котрого, за його словами, з ОПУ «спрямували» до Деркача, котрий є власником плівок про зустрічі та телефонні розмови Порошенка, звільнили з партії (покарали), а Деркача навіть не допитали, як саме він зміг записати розмову Байдена та Порошенка.
Та політичний вінегрет ОПУ завершується, коли приправою до «кулінарії» виправдань діяльности залучити проросійські партії та російських аґентів. Мета — відвернути увагу громадськости від розслідувань різних справ, які далекі від ганебної події — зради, що трапилася в оточенні Зеленського вже понад пів року тому. Це викликає підозру, що «в повітрі» можуть літати погрози оприлюднення плівок із неоголошеного «відпочинку» Зеленського початком січня минулого року в Омарі. Ці підозри посилені й тим, що тодішній короткий «відпочинок» президента лише пізніше був доповнений зустріччю з якимось принцом, що було явним окозамилюванням української громадськости.
Якщо взяти до уваги швидкість, із якою щодня українці довідуються про «нові підозри, санкції» проти зрадників і ворогів України, котрих не тільки важко притягнути до відповідальности, але й знайти, а проти продажних суддів, аґентів, ніхто й пальцем не ворухне, то підозри того, що зміна курсу розвитку України Зеленського після повернення зі Султанату Оман була проведена не з його власного бачення її розвитку. Увагу притягає й те, що після повернення з Оману Зеленського НЕ ВЛАШТОВУВАЛО те, що за п’ять місяців не було «посадок» та «видимих змін». Зараз уже минуло 12 місяців і замість прогресу, відбувається регрес. А обіцянка поміняти «неуспішних» через наступних п’ять-шість місяців залишається невиконаною.
Уявіть собі, що на виборах президента та до ВРУ перемогли патріотичні сили, яких ніхто з олігархів не «спонсорував», які не мають у власності телеканали й інші ЗМІ, не є власниками нерухомости поза Україною, не мають мільйонних «заощаджень у гривнях, сотні тисяч готівки в євро та доларах. Зате, цим патріотам залежить на тому, щоб українці, нарешті, стали жити в достатках, у мирі в європейській сім’ї народів, з якими вони вже з давніх давен у близькому, навіть родинному, зв’язку, ще з часів Ярослава Мудрого. Для більшости виборців, які за мило, гречку, цукор, олію, чи, навіть гривні, голосували не за майбутнє України, а за конкретного висуванця олігарха, котрому потрібно було мати свою фракцію в парламенті, чи фіктивного телегероя, повинна стати для президента Зеленського попередженням, оскільки тільки риби не знають, що їх принадою схоплять на гачок. Передвиборча принада Зеленського і партії «слуг» виявилася не тільки несмачною, а й отруйливою.
Сподіваймося, що афера зради у найближчому оточенні президента України нагадає виборцям, що продаж свого голосу та нерозсудливий і некритичний вибір депутата чи глави держави може спричинитися до катастрофи, яку відчуватимуть довгі роки не лише вони самі, але й їхні діти, внуки та правнуки. Тому й сьогодні все залежить від ставлення громадськости до парламентської більшости «слуг народу», які вже окремими групами забули, що служити повинні не олігархам, не московському окупантові, а УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ, який їх так щедро фінансує з їхніми численними помічниками.
Будемо сподіватися, що зрив «ваґнерівської операції» не залишиться без покарання, а зрадників потрібно, нарешті, покарати якнайсуворіше — незалежно від посади, оскільки перед справедливим судом усі повинні бути рівні!
Раніше «Міст» розповідав, чи зустрічався президент України з людиною № 2 в державі-аґресорі.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply