Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Ющенко побував у Вашинґтоні

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Ющенко побував  у Вашинґтоні

Україна впорається з труднощами та продовжить інтеґрацію в європейський простір, заявив Віктор Ющенко, третій президент України, у Вашинґтоні, де він перебував на запрошення Інституту президента Джорджа Буша. «Мені би хотілось, аби Україна не втратила свого шансу. Мені би дуже хотілось, щоби, попри всі події, ні Європа, ні Америка не зменшили своєї уваги до моєї нації», — сказав п. Ющенко, додавши, що тема свободи для України є на сьогодні актуальною, а досягнення свободи «не є виміром одного року, чотирьох або п’яти».

За словами екс-пре­зидента, дуже важливо те, як сприймають українську державу за кордоном. «Мене ображає, коли на Україну неґативно дивляться, мене ображає, коли неґативно оцінюється те, що дуже часто нам належить, у тому числі пам’ять і історія», — наголосив Віктор Ющенко, зауваживши, що українцям потрібно навчитися захищати свої інтереси.

Він також повідомив, що під час його зустрічей у Вашинґтоні з колишніми президентами США, діючими сенаторами усіх надзвичайно цікавила ситуація в Україні. «Попри все, я є оптимістом і гадаю, що Україна знайде в собі сили розібратися у викликах, які стоять перед нею. Переконаний, що над усе стратеґічно важливо зараз не схибити й не звернути зі стратеґічного шляху європейської інтеґрації», — заявив п. Ющенко. Він підкреслив, що намагається довести всім, із ким зустрічається, що європейська інтеґрація України вигідна не лише для неї самої, а й для Європи. «Переконаний, що ми за цих складних обставин зможемо знайти власну національну відповідь, як упоратися із цими викликами, як не потрапити під брехливі, легкі рецепти, у тому числі в зовнішній політиці», — резюмував Віктор Ющенко.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply