Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Вольфганг Шойбле: Путін намагається розділити Європу за національними інтересами

Автор:

|

Березень 04, 2016

|

Рубрика:

Вольфганг Шойбле: Путін намагається розділити Європу за національними інтересами

main

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле в рамках свого виступу в Лондоні закликав лідерів європейських країн не «грати на руку російському президентові Володимиру Путіну». В першу чергу високопоставлений німецький чиновник мав на увазі спроби Кремля розділити Європейський союз за національностями. Такий результат подій, за його словами, принесе виключне негативні наслідки для окремо взятих держав. Пан Шойбле висловив впевненість у тому, що путінський режим переляканий стрімким розвитком соціально-демократичної європейської моделі. Кожен політичний лідер повинен розуміти цей очевидний факт і не грати за планом Москви, який передбачає роздроблення союзу. У Кремлі постійно говорять про загрозу з боку Європи, але насправді російська влада боїться «м’якої сили» ЄС на своєму східному кордоні. Слабкість традиційно провокує агресора.

Останнім часом Володимир Путін разом зі своїми соратниками вже занадто очевидно пропонує європейцям у зовнішньополітичній діяльності захищати виключно свої національні інтереси. Для того, щоб вищезгаданий план Кремля не спрацював, Європейському союзу необхідно і в подальшому демонструвати власну цілісність і стійкість перед самими серйозними проблемами. Раніше міжнародні видання зробили висновок про те, що європейські країни ще не прийшли до спільного знаменника з приводу нових санкцій проти Російської Федерації. Експерти визнають, що такий результат є логічною дією брехливої пропаганди, на поширення якої в Європі Кремлю регулярно доводиться витрачати величезні кошти. Зростаюче число країн, які готові переглянути своє ставлення до агресивної державі, як раз і є аргументом на користь відповідного твердження.

Німеччина виступає в даний момент за продовження санкцій проти Росії. 1 лютого Ангела Меркель провела особисту зустріч з президентом України Петром Порошенко, після чого озвучила відповідну заяву. Дане рішення має бути офіційно прийнято вже в липні нинішнього року. В першу чергу глава німецького уряду аргументує свою позицію тим, що на Донбасі досі так і не був встановлений міцний мир. Західні політичні лідери повинні прекрасно розуміти, що нинішня негативна ситуація на Сході України склалася при безпосередній участі з боку Кремля, за що РФ належить справедливе покарання.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply