Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

ЗСУ вперше застосували Bayraktar

Автор:

|

Листопад 06, 2021

|

Рубрика:

ЗСУ вперше застосували Bayraktar
БПЛА Bayraktar

Українські воїни вперше застосувала турецький безпілотний літальний апарат (БПЛА) Bayraktar для знищення артилерії проросійських терористів. Про це першими повідомили волонтер Роман Донік і журналіст Юрій Бутусов. За словами останнього, сепаратисти з максимально можливої дальності (15+ км) обстріляли с. Гранітне на Донеччині і для виявлення їхніх позицій у повітря підняли БПЛА «Байрактар». Завдяки цьому вдалося виявити батарею, і ракетою знищили одну гармату.
За даними п. Бутусова, наказ на використання Bayraktar TB2 віддав Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ. Підтвердили перше застосування турецьких безпілотників й у партії «Європейська солідарність». Так, Ірина Геращенко, народна депутатка України, повідомила, що ЗСУ нарешті застосували турецький безпілотник, аби дати відсіч аґресору.
У Кремлі неабияк перелякалися і заявили про загрозу загострення конфлікту на Донбасі. «У нас особливі та добрі взаємини з Туреччиною, але в цьому випадку, на жаль, підтверджуються наші побоювання про те, що постачання подібних видів озброєнь українським військовим можуть потенційно привести до дестабілізації ситуації на лінії зіткнення, — заявив Дмитро Пєсков, речник президента РФ. — Ми бачимо, що як тільки такі озброєння потрапляють до рук військових, вони потенційно можуть застосовуватися в цьому районі України, і це лише приводить до дестабілізації».
Як повідомляв «Міст», Туреччина готова випускати БПЛА в Україні.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply