Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

ЗСУ отримали нове озброєння

Автор:

|

Грудень 15, 2021

|

Рубрика:

ЗСУ отримали нове озброєння

На полігоні «Широкий лан» у Миколаївській області провели інструкторсько-методичні заняття, під час яких Збройні сили України (ЗСУ) відпрацьовували тактику застосування розвідувально-ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar і протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це повідомив Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ.
Нове високотехнологічне озброєння суттєво підвищило боєздатність війська. Воно дісталося військовим як матеріально-технічна допомога. «Враховуючи досвід бойових дій у районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах і продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості», — зазначив генерал.
Інструкторсько-методичні заняття організували задля опрацювання єдиних поглядів на організацію та проведення заходів підготовки військ 2022 навчального року з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого ЗСУ на сході України.
Своє чергою, Військово-морські сили (ВМС) ЗСУ отримали модернізовані гелікоптери. В них встановлені нові модернізовані двигуни, системи глобального позиціювання і радіозв’язку, а також системи віброгасіння. Кабіни підготували для роботи льотчиків у приладах нічного бачення. «Потреба в таких машинах зросла через збільшення в складі українських ВМС чисельності морської піхоти. Якщо після початку збройної аґресії РФ ми здебільшого обходилися моделями «Мі-14», основним завданням яких були пошук і стеження за підводними човнами, то тепер завдань побільшало», — розповів капітан Віктор Кубинський, один із командирів гвинтокрила.
Оновлені повітряні машини мають широкий функціонал застосування та здатні виконувати різноманітні завдання: пошукові та рятувальні дії, транспортування та висадку десанту морської піхоти, перевезення вантажів, санітарну евакуацію. Також гелікоптери виконують завдання з вогневої підтримки: бомбометання, пуск некерованих ракет і мінування з повітря.
Гвинт окрили цієї моделі вирізняються насамперед своєю багатофункціональністю. Лише десантування особового складу можна виконувати за допомогою линви або в парашутний чи штурмовий спосіб. Так само машина здатна швидко евакуювати особовий склад за допомогою підвісної системи.
Як повідомляв «Міст», ЗСУ прийняли на озброєння великокаліберну гвинтівку.

Наталія Андрусів, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply