ЗСУ отримали модернізовані танки «Булат»

Харківський завод ім. Малишева (ЗІМ) модернізував і відремонтував ще одну партію бойових машин «Булат», які привезли з Донбасу. Про це розповів Василь Крилас, генеральний директор заводу. Він зазначив, що фахівці усунули всі несправності та замінили комплектуючі танків. У них встановили нову навігаційну апаратуру та засоби зв’язку. Після відновлення техніку випробували. Крім цього, на ній удосконалили систему спостереження та покращили прилади прицілювання.
БМ «Булат» — основний бойовий танк, який використовують у танкових військах ЗСУ. Ця бойова машина — глибока модернізація танку Т-64Б. Упродовж останніх чотирьох років фахівці ЗІМ відремонтували після пошкоджень у зоні ведення бойових дій на сході держави та передали до українського війська понад півсотні модернізованих БМ «Булат» із покращеними тактико-технічними характеристиками.
Як повідомляв «Міст», у серпні ц. р. ЗІМ передав Міністерству оборони України чергову партію з двох відремонтованих і модернізованих танків БМ «Булат».
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо